reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe kąciki

reklama
Projekt super i mebelki Pinio piękne, ale my na nie nie mam miejsca, dlatego będą te
3d8a1157.jpg


u nas pokoi dziecka w naszej sypialni, także ograniczone pole do popisu ;)
 
Aaaaa... Ty już masz gotowy pokoik? Przerażacie mnie dziewczyny bo ja nawet nie jestem zdecydowana co gdzie i jak :p tylko jakieś zarysy w głowie..
Ale co by nie było pokoik cudny <3

To jest wizualizacja tylko - mój szwagier jest architektem wnętrz ;) Wykańczamy dom i nic nie jest gotowe, a z wyprawką czekam do przeprowadzki - nie mam pół ciuszka nawet.
 
Ja taką komodę, łóżeczko i przewijak znalazłam za niecałe 800 zł na all. Są różne wersje kolorystyczne ale ja stawiam na biel, a 3 ściany jasno szare i jedna taka blado różowa albo wszystkie szare i sufit różowy :pp
podaj linka do sprzedawcy, w super cenie sie wyrobiłas:)
 
A na warsztatach ratownik medyczny mówił że do 14miesiąca jest polecane spanie w 1pomieszczeniu nawet

f2w3d5qpsn4ealv4.png
 
Wszystkozajete; pieknie bedzie! Te góry to naklejka/tapeta/rękodzieło?

Paulina: kącik dla maluszka to tez wdzięczny temat! Do roku cały świat zamyka sie do łóżeczka, dekoracji i kosza z zabawkami ;-) potem jest juz tylko gorzej ;-)))


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
reklama
Do góry