reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe PARTY - czyli obchodzimy 1.urodzinki :)

u nas tez spoo osob bedzie...dziadkowie, znajomi, rodzice chrzestni..troche sie uzbiera,aaa i jedna prababcia bedzie.....mam nadzieje ze tylko pogoda bedzie bo wtedy to beda jaja
 
reklama
ktos mi podsunal dobry pomysl z kawa slodkim i owocami heeeeee ;-)a jak jak rozlozycie te wszystkie rzeczy co maluch ma wybrac rozaniec ksiazeczka pieniadze itd?????????przed zdmuchnieciem swieczki czy jak nie mam zielonego pojecia:-)
 
Silunia koniecznie nam napisz jak minelo Twoje urodzinowe party dla Zuzu, Ty jako pierwsza zdasz nam relacje wiec bedziemy mogly sie troche od Ciebie nauczyc i doswiadczyc.

A u nas juz nie wiem co bedzie i czy wogole bedzie. F. jest przeciwny wielkim imprezom bo uwaza ze to Pata urodziny a nie nasze i nie powinnismy miec jakies hucznej zabawy. On uwaza ze jakis wypad do zoo na Bronx czy cos w tym stylu jest lepsze bo to tylko dla Pata. I tu po raz kolejny mamy bardzo odmiuenne zdania.:-(
 
A u nas juz nie wiem co bedzie i czy wogole bedzie. F. jest przeciwny wielkim imprezom bo uwaza ze to Pata urodziny a nie nasze i nie powinnismy miec jakies hucznej zabawy. On uwaza ze jakis wypad do zoo na Bronx czy cos w tym stylu jest lepsze bo to tylko dla Pata. I tu po raz kolejny mamy bardzo odmiuenne zdania.:-(

wama, mój P. tez poczatkowo był przeciwny organizowaniu imprezki urodzinownej... i podobnie jak twój F. zaproponował wypad do zoo lub coś w tym stylu... ja jednak sie uparłam, postawiłam na swoim:tak::tak:

już pogodził sie z moją decyzją, bo nawet zaproponował,że przed imprezką to on chatę wysprząta:-D:-D
 
:-DKurcze gdzie wyscie swoich facetow poznajdywaly??? Jeden chodzi na spacer, drugo gotuje, trzeci chate sprzata... to mi sie jakis dziwak trafil :-D
 
:-DKurcze gdzie wyscie swoich facetow poznajdywaly??? Jeden chodzi na spacer, drugo gotuje, trzeci chate sprzata... to mi sie jakis dziwak trafil :-D
nie jestes osamotniona:tak:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
M.tylko czasem zakupy zrobi
 
reklama
Do góry