reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe PARTY - czyli obchodzimy 1.urodzinki :)

reklama
no i teraz nie wiem, czy u mnie sie na czas odbedzie impreza,czy trzeba bedzie poczekac na dziadkow, bo rodzicom R.zaczynaja sie zniwa......

a jak patrze, na suwaczek i widze,ze to nie cale 2 tygodnie to nie moge uwierzyc,ze to juz tak szybko zlecialo......:shocked2:

co do dekoracji, to na bank beda balony, mala je uwielbia gryzc:laugh2:
 
My tez garden party robimy, wiec na pewno beda balony - co by kolorowo bylo :-) No i raczej nakupie jednorazowych kubkow, talerzykow i sztuccow, bo nie chce mi sie potem tego wszystkiego sprzatac :-)

Czesc menu juz mam:
-duszonki
-skrzydelka i kielbacha z grilla
-salatka grecka do grilla
-kuskus z czosnkiem, sosem jogurtowo-majonezowym i koperkiem
-kanapeczki dla dzieci
-tort
 
heee cwaniaczku maly wiesz ze nie przyjedziemy dlatego zapraszasz heee zartuje sobie:-D
 
wrrrrrrr ogladal ktos pogode?? podobno koniec lata:no::no: mam nadzieje, ze wyjatki beda w dniach urodzin naszych maluchow:tak:

Silunia, jak tam Zuzu sie czuje dzien przed swoimi pierwszymi urodzinami??:happy::happy:
 
My robimy przyjęcie u teściów, bo mają większe mieszkanie i duży stół i krzesła. U nas to nawet ciężko byłoby kogokolwiek posadzić...
Robimy przyjęcie tylko dla rodziny, nie będzie żadnych dzieci, poza Natkiem.
Będzie uroczysty obiad, do niego jakieś winko dla dorosłych, a potem ciasta, sałatki, lody, szampan no i oczywiście tort :)
To już za 4 dni :-D
 
reklama
U nas urodziny najprawdopodobniej beda z chrztem. Odwidzialo mi sie nie chrzczenie i zdecydowalam, ze imprezka bedzie u mnie, bardzo skromnie, obiad, torcik, ciasto - beda rodzice meza, moja mama z facetem, chrzestni i my - to wsio. A dzieciakom pozostalej rodziny po prostu postawie maly torcik innego dnia :-)
 
Do góry