reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe PARTY - czyli obchodzimy 1.urodzinki :)

reklama
u nas jakiejsc wielkiej imprezy nie bedzie ..wkoncu rodzina daleko ...ale napewno wpadna znajomi z dzieciakami , posiedzimy przy ciachu i kawie i raczej napewno bedzie wino do konsumpcji , ale tu jakos inna jest kultura picia wiec nie martwie sie , z cos sie stanie nieprzewidzianego...pozatym raczej nie szykujemy zadnych dekoracji i bajerow...mysle , ze na to bedzie czas pozniej kiedy maluchy beda bardziej swiadome ...nie mamy jeszcze pomyslu z goranem co dac malej na jej pierwsze urodzinki ...ale napewno nie bedzie to cos wielkiego i bardzo drogiego i jak juz zaprosimy znajomkow to to samo powiemy im...zeby nie wyrzucali kasy...wkoncu to ma byc zabawa i milo spedzony czas w towarzystiw przyjaciol
prawdopodobnie beda cztery pary z dziecmi oraz dwa razy single ( moze sie spikna ) w sumie razem znami 10 osob i 4 dzieci
 
ja jak Silunia zadnych dekoracji tez nie robi nie chce mi sie potem tego sprzatac :-p poza tym impreza bedzie na dworze o ile pogoda pozwoli wiec i tak by wszystko wiatr rozniosl :-D
 
U nas imprezka bedzie u rodziców bo ja mam za male mieszkanie. Mi tam ie zalezy na alkoholu ale znajac mojego M to winko bedzie i szampan.A i planuje kupic papierowe talerzyki zeby miec mniej do sprzatania:tak:
 
A ja nie wiem, moze poprosze tesciow i szwagierke i zrobie roczek na dzialce u nich po prostu... O ile bedzie ladna pogoda. Po prostu torcik, jakies ciasto, maly grill i to wszystko...
 
reklama
Do góry