A ja mam kilka pytań co do zakupów:
1. Polecacie kosmetyki: skarb matki? dziś już miałam w ręku aby kupić ale wolałam się jeszcze upewnić. Myślałam, żeby kupić mydło, oliwkę i szampon z tej serii. Co wy na to.
2. Czy jeśli chodzi o wkładki laktacyjne to obojętnie jakie? Nie wiem na co przy nich zwracać uwagę


widziałam, że są jakieś też krążki laktacyjne a czym to się różni od wkładek? I polecacie jakąś firmę czy nie ma to znaczenia?
3. A staniki do karmienia...też się zastanawiałam czy kupować rozmiar większy niż taki jak nosze teraz? ile sztuk staników kupujecie? 2 wystarczy?
4. lepiej kupic krem linomag czy sudocerm?
ninja bardzo ładny ten szlafrok cena jest kusząca. Ja co prawda chce sobie kupić krótki i widziałam ostatnio na bazarku taki śmieszny w owieczki, ale nie wiem czy nie jest na suwak, jeśli tak to odpada. Ja też nie przepadam za szlafrokami i mam w domu takie sexy, ale takich nie wezmę
