reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :-)

reklama
Filip dostał zestaw do zrobienia odlewu rączki i nóżki, i tak to sobie leży już 3 miesiąc bo albo zapominamy albo on jest za bardzo ruchliwy. Musimy mu to zrobić jak bedzie przysypiał bo trzeba rączkę/nóżek trzymać w tym 4 minuty.

Zovita - ten zestaw o którym piszesz jest zdecydowanie prostszy :)
 
Kroczku, my właśnie zamówiliśmy wczoraj tą zabawkę do wózka tylko w innym wzorze, dam znać jak się sprawuje :) Może komuś przyda się informacja że w Smyku, w e-sklepie jest teraz promocja do -25% na całą markę SkipHop.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie
Jestem Sierpnióweczką 2014 ale jestem też i szczęśliwą Styczniówką 2013
W związku z tym, że mam wspaniałą córeczkę a teraz mam syncia – mam do sprzedania rzeczy po mojej kochanej księżniczce. Ciuszki i wszelkiego typu dodatki będę wystawiała codziennie po kilka. Mam też ciuszki ciążowe na każdą porę roku oraz dużo literatury dotyczącej wychowania i rozwoju dzieciaczków. Mnóstwo filmówek za małe pieniądze – zachęcam do odwiedzania konta allegro i licytacji. Już wkrótce pojawią się pierwsze chłopięce ciuszki – jako że mój syncio dość szybko przybiera na wadze J Dla osób które zakupią większą ilość ubranek – gratis J zapraszam J

Przedmioty użytkownika lukaszchylarecki - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zobacz załącznik 643606Zobacz załącznik 643607Zobacz załącznik 643608Zobacz załącznik 643609Zobacz załącznik 643610
 
Nasza córcia wzbogaciła się dzisiaj o fotelik do karmienia Chicco Polly

Polly Highchair - Happyland (2)zoom.jpg

Pierwsze posiłki już za nami i super. Emmie krzesło się bardzo spodobało, a i dla nas wielka ulga w karmieniu, bo przy karmieniu w bujaczku musieliśmy ją stawiać na stoliku kawowym i przysiadać z boku, co powodowało że karmiliśmy ją ze skręconym kręgosłupem co ani mnie ani męzowi nie służyło:no:
Dpdatkowo mój małż jak to on poszedł do sklepu i mimo, że krzesło już było na promocji to jeszcze dodatkowo 15 euro zniżki wytargował, więc jestem super zadowolona:cool2:
 

Załączniki

  • Polly Highchair - Happyland (2)zoom.jpg
    Polly Highchair - Happyland (2)zoom.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Do góry