reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Jak chodzi o wyprawke to zamierzam ciuszki dokupywac systematycznie po to aby na ostatnia chwile nie zwalily sie wszystkie zakupy :tak: Tym razem plan na zakupienie 7pakow bodziakow z kr rekawem, kilka z dlugim rekawem oraz pajacyki. To mi sie sprawdzilo przy poprzednich dzieciach wiec śpiochom i kaftanikom stanowczo dziekuje. Zwlaszcza ze bedzie wrzesnien, jeszcze dosc cieplo i zimowe ciuchy odchodza. Choc nie powiem ze patrze teraz na wyprzedarze zimowek tak na 3-6msc w sam raz bylyby a mozna kupic za grosze.


Wozek jak na okoliczne warunki to sprawdzony Tako - mialam Jumper X tym razem moze zapoluje na Warrior:tak:
 
reklama
Ameeliee masz dokładnie jak ja, z córką od razu wpadłam w szał zakupów i tylko niepotrzebnie, mama mi tłumaczyła po co mi tyle tego i w sumie miała racje niektórych ciuchów córka na sobie nawet nie miała... Nie mam zamiaru kupować nic wcześniej jak w 6ms. Wózek mam po Nadi Tako JUmper Vertigo2a z fotelikiem i osobną parasolkę, muszę kupić tylko nowe koła do niego bo tamte w tragicznym stanie... koszt koło 250 zł no i łóżeczko... tylko i wyłącznie turystyczne:D
 
co do wózka jestem pewna dla dziewuszki Bebecar ew. Graco Symbio i dla chłopca też Graco Symbio , też fajny xlander ale nowy model xpulse:tak:
 
Dziewczyny a ja tam kupuje wcześniej te rzeczy które sie napewno przydadzą,lubię mieć wszystko wcześniej a nie potem latać szukac...z Martynką tez tak robiłam..we wrześniu już wszystko miałam czekało a termin był na 2 listop a 27 pazdz.urodziłam poród wywoływany zapas chusteczek i pieluch miałam na kilka miesięcy nie odczułam wydatków.Teraz juz kupiłam 2op wkładek laktacyjnych,podkłady,majtki i pieluchy kolorowe,aspirator do nosa i 4pak chusteczek to sie nie zepsuje a jest...Jakby okazało sie ze córka to po Martynie mam troche a jak syn to wymianka mnie czeka.. Co się ma stać MUSI BYĆ DOBRZE ;-)
 
absolutnie popieram, masakra dla mnie by było wszystko na raz kupować, lepiej po troszku raz to raz tamto bez pośpiechu :tak:
 
Ja tak samo, jak napisalam na ogolnym... Wole miec zbierane po troszke, bo myslec chce pozytywnie a jak sie ma coś wydarzyc to moze teraz , w polowie ciazy, po porodzie albo kilka miesiecy po i to zawsze bedzie ból za strata. Tak wiec uruchamiamy pozytywne myslenie :) a foteczki dam pozniej....



oraz obiecane zdjecie z wczorajszego shoppingu... komplety body + półspioszki na rozm 62, a spodenki polarowe na oraz 62, 68, 74
DSC_1098.jpg
 

Załączniki

  • DSC_1098.jpg
    DSC_1098.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 100
Ostatnia edycja:
nimffi super zakupy ;-) Po suwaczku widzę że chciałabyś dziewczynkę a tu proszę ubranka dla chłopczyka :-p:-);-)
 
reklama
ankusch ale bylam zaskoczona bo faktycznie w smyku dla niemowlat rządzi róż lub błekit :sorry: uznalam że z różem szalec nie bede bo bez sensu... wole błękit, beże, białe. A jak bedzie dziewczynka to w róż sie zdąze obkupic :tak:


Urzadzam juz polowanie na allegrowe promocje :tak: na kombinezony ciensze i grubsze bo teraz po zimie jest tanioszka :tak: a także bodziaki zapinane kopertowo bo tez w dobrej cenie nie latwo je zdobyc ;-)
 
Do góry