reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Dziewczyny, a ile przewidujecie wydać na wyprawkę, jaki to orientacyjny koszt ? Pomijając wózek, łóżeczko czy mebelki bo to wiadomo, temat na poemat. U mnie to było tak dawno temu że zupełnie nie pamiętam.
jak będzie syn to praktycznie nic nie muszę dokupować ;) wszystko mam popakowane w worki próżniowe i leży w szafie. Gorzej tylko jak rozmiarówka kombinezonu/butów na zimę nie zbiegnie się z tym co mam bo to jednak różnica 5 miesięcy, wtedy będę na bieżąco kupowała. A tak to wózek mam, łóżeczko odziedziczy po starszym bracie (dla starszego będzie więcej wydatków niż dla młodszego z tymi wszystkimi zmianami ;) Jedyne co muszę na razie kupić to nowe pokrowce na przewijak :D
 
reklama
U nas tez dużo wydatków nie będzie bo łóżeczko, mebelki, wózek, spacerówka, kocyki i wrapy sa po starszym bracie. Tylko ciuszki mi zostana bo glupia niemowlecych sie pozbylam. A noz widelec trafi sie dziewczynka ♡

Zastanawiam się nad zamiana wózka z Mutsy na maxi cosi mura.

Elleni tez tak myślę. Chociaż wszyscy mnie strasza ze wózek potrzeby czasem i do 3 roku życia. Ale takie co mi sie podobaja to 800€ lekko. Co akurat nie jest drobna kwota :-/ a gdzies daleko i tak nie chodzimy. ADAŚ od 2 urodzin codziennie do przedszkola będzie chodził ale mamy tam dosłownie 6 minutek spacerkiem powoli. Wiec tyle powinnismy dac radę. O dostawce tez myślę i to chyba najlepszy pomysł :)
 
ja rownież myślałam o dostawce na spacerek jak będę sama a jak z M będziemy szli na dłuższy spacer to zawsze spacerówkę do starszej można wziąśc :)

aa jeśli chodzi o zakupy to mam cały strych u dziadków ciuszkow i dla chłopca i dziewczynki :) bo w 17 tyg lekarz powiedział że bedzie chłopiec to poszliśmy i od znajomych dostaliśmy uniwersalnych dużo :) na zakupy hehe a w 25 tyg okazało się że dziewczynka hehe :) ale na szcęście zawsze kupowaliśmy w miarę kolorowe ciuszki wiadomo pare niebieskich też było :) a póżniej dokupiliśmy różowe i też fajnie było hehe :)
 
Ayni ja mam graco quattro ale zawsze moim marzeniem był x lander i to w tej nowej kolorystyce. Nie wiem dlaczego uparłam się na niego. Szkoda ze x-landera nie można samego w gondoli ze stelażem kupić bo z doświadczenia wiem, że i tak później przesiądziemy się na spacerówkę (parasolkę) bo jest po prostu lżej. No zobaczymy jak będzie z funduszami na tego x landera :] na razie to moje marzenie zmienić wózek choć mój graco jest w idealnym stanie

ania// dokładnie ;) masz rację, nie pomyślałam nawet o tym, że można wziąć dwa wózki idąc razem na spacer z mężem hehe ;) choć sama też często wychodzę bo w tygodniu przeważnie z synem sami się poruszamy wszędzie ale wtedy dostawka musi wystarczyć mu
 
my nowego wózka nie kupujemy :) corka w swoim rok jeżdziła i jest zadbany sprawny i nie taki ciężki jak niektóre :) mamy wózek tako piratz a musimy zrobić remont pokoju i starszej łóżko i wielką szfę kupić hehe bo już się nie mieścimy :) więc wydadki nas czekają większe dla córy niż dla maluszka :) a sama dostawka też trochę kosztuję... bo ok 250zł trzeba liczyć :)
 
A tu chwale się moimi unisexami. Kupione jeszcze przed ciążą ;) obiecalam sobie że reszta ciuszków dopiero kiedy poznamy płeć.
Pochwalcie się swoimi małymi sekretami chowanymi w szafie :)
 

Załączniki

  • 1390829008493.jpg
    1390829008493.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 110
  • 1390829022595.jpg
    1390829022595.jpg
    44,8 KB · Wyświetleń: 112
cudne :)


ja kupiłam body 2 , pajace 3 , spodenki bluzy kupie ale w wiekszym rozmiarze myśle tak 68 , 74 bo przy takim maluszku mi się zbytnio nie sprawdziły
 

Załączniki

  • 3840555557.jpg
    3840555557.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 99
  • 3844482823.jpg
    3844482823.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 97
  • 3847823665.jpg
    3847823665.jpg
    10,1 KB · Wyświetleń: 97
  • 3881349164.jpg
    3881349164.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 103
  • 3896135530.jpg
    3896135530.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 91
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry