reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
ankusch ale bylam zaskoczona bo faktycznie w smyku dla niemowlat rządzi róż lub błekit :sorry: uznalam że z różem szalec nie bede bo bez sensu... wole błękit, beże, białe. A jak bedzie dziewczynka to w róż sie zdąze obkupic :tak:


Urzadzam juz polowanie na allegrowe promocje :tak: na kombinezony ciensze i grubsze bo teraz po zimie jest tanioszka :tak: a także bodziaki zapinane kopertowo bo tez w dobrej cenie nie latwo je zdobyc ;-)

Jak coś znajdziesz w przystępnej cenie to możesz dać znać, masz rację, że lepiej kupić w wyprzedażach, a nie gdy zacznie się sezon zimowy :)
 
Bardzo często są w Tesco w wyprzedażach body,pajace firmowe za podoną kasą jak Dominiak dała linka i bez pzresyłki :-)
 
Tesco to chyba marki F&F? Tez je kupuje na allegro, tzn dla Kuby bodziaki bo maja duże rozmiary, ten na 2-3 lata jest w sam raz na niego :tak:
 
hej,
w pierwszej ciązy tez tak miałam, że nie mogłam przejść obojętnie obok jakiegoś słodkiego ciuszka juz od samego początku ciąży.. i w ten sposób zmagazynowałam tyle ciuchów, że Majusia nie zdążyła ich wszystkich mieć na sobie ;) tym bardziej, że ktos coś podrzucił na koniec ciąży i sporo się tego nazbierało ;)
teraz raczej na spokojnie...
z ubrankami poczekam aż będzie wiadomo jaka płeć i pewnie wtedy się nie powstrzymam :pP
jak na razie kuszą mnie wózki - zastanawiam się nad MUTSY 4 RIDER a maxi cosi MURA, niestety nie stac mnie na nowe, ale na Tablicy można w dobrym stanie wyhaczyć fajny wózeczek...
w pierwszej ciąży nie przywiązałam odpowiedniej wagi do wyboru wózka i potem żałowałam, jednym i drugim z powyższych jeździłam u znajomych, więc dla mnie te - nie inne :)
pozdrawiam
 
Dziewczyny bardziej doświadczone w tym temacie- może napiszecie co (oprócz ubranek;)) trzeba kupić. Ja szczerze mówiąc nie wiem jak się do tego zabrać ;)

Jeśli chodzi o wózek to u mnie w rodzinie jest zwyczaj że fundują go dziadkowie. A że z jednej i drugiej strony bardzie to pierwszy wyczekiwany wnuk to myślę że będę tylko musiała pokazać który ;) si przy okazji pytanie w tym zakresie- na co zwrócić uwagę przy wyborze?
 
Ostatnia edycja:
Kara na lutowkach albo marcowkach widzialam fajna liste z pelna wyprawka. Ale oczywiscie kazdy powinien sam ocenic co mu bedzie potrzebne. Ja uwazam ze nie warto kupowac za duzo na start bo pozniej wiele rzeczy okazuje sie zbednych. A dzis wszystko dostepne od reki wiec zawsze mozna dokupic.
 
reklama
Na majówkach jest fajna lista potrzebnych i mniej potrzebnych lub wcale nie potrzebnych rzeczy dla maluszka w domu:)
 
Do góry