reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

Ankami eee zaraz wyrodna...samolubna wystarczy hihihihi:laugh2: ale w sumie to dzidzi nie chcesz gnieść....więc nie taka samolubna......ja też nic jeszcze nie kupiłam i chyba zacznę od aventa-butelek i pieluch pampers-jednak to najlepsze pieluchy mimo wszystko:tak: zaczynam jak to się mówi od "d... strony" bo najpierw powinnam kupić rożek i te inne gadżety- pożyjemy zobaczymy:tak:
 
reklama
Niusia, my wybraliśmy 4rider. Urbanrider jest pioruńsko ciężki i ma bezsensowną tylną skrętną oś, 3rider jest trzykołowy, a takie również wykluczyliśmy.
Uwaga! nie wytrzymałam (a poszłam do mothercare TYLKO popatrzeć) i kupiłam pierwsze ciuszki! Wklejam
 
Najlepsze jest to, że nie wiem co kupiłam :-)
Te koszulki zapinane w kroczku to body, tyle umiem się domyślić, ale to rozpinane, ze stópkami? czy to słynne pajacyki? pojęcia nie mam.. ratunku! ;)
 
Tak kochana to pajacyk :) Ślicznościowe te Twoje ciuszki!!!

A co do butelek Avent, to są chwalone, dla mnie fajne, bo szerokie, ale Wika nie zaakceptowała żadnego aventowego smoczka... nie chciała z nich pić...
 
Zebrra, a wiesz że w tym niby wspaniałym mothercare nie mogłam znależć zwykłych śpioszków? pamiętałam akurat zdjęcie które wkleiłaś aby je zobrazować (takie na rozpinanych ramiączkach, też ze stópkami) i normalnie nie było! A specjalnie poszłam tam obejrzeć śpioszki bo znajomi mi mówili że tam są najlepsze. No i wyszłam z pajacykiem.. :)
 
Bazylia ciuszki cudne :tak:
Marika jeżeli chodzi o Avent ja mam takie butelki i jestem z nich zadowolona. Butelki mam dwie od początku i kubki niekapki. Tylko nie wiem czemu czasami przy robieniu mleka butelki przeciekają (smoczki wymieniam co jakiś czas) nie wiem może po prostu stały się już nie szczelne w sumie to ponad rok... Ale ogólnie polecam.

Nie polecam natomiast butelek typu BALONIK (firmy Canpol babies)jest to butelka która ma się nie zapowietrzać - w moim przypadku zapowietrzała się strasznie, nie wiem dlaczego... :no:
 
reklama
Do góry