Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Pastela, chodzi Ci o tę kwestię sprzedawców na allegro? Akurat z ubrankami nie mam doświadczenia, więc nie chcę być złym doradcą. Co innego gdybyś pytała u kogo książki kupować
Ankami na pewno w "świecie dziecka" i "super-pharm-ie" są tańsze... Nie są to jakieś wielkie różnice, ale jeśli doliczyś koszt przesyłki, to robi się sporo taniej...
Za taki smoczek zapłacilam 8,79pln
Butelka poręczny uchwyt za 16,99, czyli drożej niż tu gdzie znalazłam w necie ale jeśli doliczyć koszty przesyłki, to i tak zaoszczędziłam
Pastela ja też nie mam doświadczenia jeśli chodzi o takie kompleksowe zakupy... nie kupowałam tylu rzeczy u jednego sprzedawcy..
Dokładnie... wiesz trzeba się po prostu rozejrzeć, bo w niektórych sklepach jest drożej w innych taniej...
Albo zrobić duże zakupy w sklepie internetowym, kupić tam wszystko i wtedy kosztów przesyłki nie doliczają (powyżej jakiejś konkretnej kwoty..)
Chciała polecić sprzedawcę z Allegro u którego ja kupuję tylko ze w sklepiku jeżeli chodzi o bielizną ("Pinokio" - pisałam wczesniej), rajstopki ("Wola") nick z allegro Granika towar napewno ok jeżeli chodzi o wysyłkę to pewnie tak jak wszyscy... :-) , 2o2 - kupowałam wózek, łóżeczko, materacyk -szybka dostawa można się dogadac co do ceny przy wiekszych zakupach... muszę zobaczyć u kogo jeszcze kupowałam jak cos to dam znać
Jeszcze SCELEJ (teraz nic nie wystawia) - różne "buciczki" dla "niechodów" towar ok i b. szybka przesyłka (po kilkakrotnych zakupach jakis miły gratis dla dziecka ), Majowesloneczko - szybka wysyłka, towar ok.