reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy :)

zebra pościel do wózka??:szok: czego teraz nie wymyślą...
a sklepik fajny, taniutko, ładne przewijaki i rozki ale jestem twarda-narazie nic...
 
reklama
hej wszystkim "zakupoholiczkom: hihihi
może to dziwne - a może jakiś lęk żeby nie zapeszyć - ale ja jeszcze NIC dla maluszka nie kupiłam.... dzisiaj tak sobie przeglądam co tu piszecie i chyba mnie wzięło hahahaha - mam plan na jutro :-) :-) :-)
tylko OD CZEGO ZACZĄĆ????
Rodzice Dużego zadeklarowali zakup wózka i zaczęłam się wogóle zastanawiać jaki??? Macie moze jakieś zdjecia który najlepszy (sprawdzony)? Wcześniej sklepy dla maluszków omijałam szerokim łukiem żeby nie płakać a teraz gdy mnie to szczęście dosięgło - nie wiem WOGÓLE co i jak....
 
Nicoya zakup wózka to powazna sprawa :)

Znalazłam kilka artykułów, które warto przeczytać na ten temat :)
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI WÓZEK?
Pierwsze kółka dla malucha
Jak wybrać prawidłowo wózek głęboki?

ale tez kilka mopich osobistych spostrzeżeń:-) (będę pisała hasłami, mam nadzieję, że dla każdego zrozumiałymi i w zupełnie przypadkowej kolejności :-)):
- stabilny
- duże koła (najlepiej pompowane)
- jesli koła skrętne, to koniecznie z blokadą skrętu
- przekładana rączka (przydatna nie tylko dla dziecka, ale tez dla mamy,np. kiedy dziecku słońce świeci w twarz... lepsze niż parasolka)
- pokrowiec na nogi
- regulowane oparcie (conajmniej trzy stopnie regulacji, regulacja również w wózku głębokim)
- łatwość zmiany położenia oparcia
- cicho składana budka
- waga wózka
- łatwe składanie (zwłaszcza dla podróżujących samochodem rodziców)
- zdejmowana do prania tapicerka
- rączka z regulacją wysokości i zdecydowanie pojedyncza, a nie podwójna - nie da się jej poprowadzić jedną ręką...
- dobre amortyzatory
- hamulec, który można uruchomić jedną nogą
- w spacerówce dobrze, kiedy barierka spełnia też rolę niewielkiego stolika
- duży kosz
- pięciopunktowe pasy

To są rzeczy, na które na pewno zwróce uwagę przy zakupie kolejnego wózka, jedne dotyczą wózka głębokiego, drugie wózka spacerowego, a jeszcze inne są uniwersalne :) Generalnie jestem za wózkiem głębokim i potem spacerówką (sama przy Wiktorii miałam najpierw wózek wielofunkcyjny, potem spacerówkę graco, potem spacerówkę peg perego, potem spacerówkę chicco i jeszcze wózek parasolkę... byłam maniaczką kupowania wózków :)

teraz posatnowiłam poprzestać na trzech wózkach :)
głęboki mam po Wiktorii, potem jakaś duża spacerówka i na koniec coś mega lekkiego :)
 
No, a teraz się pochwalę zakupami ze sklepu, którego link wklejałam kilka dni temu :)

Przewijak :)
przewijakey2.jpg


Rożek :)
roekix9.jpg


Posciel :)
pocielaj0.jpg
 
Dziś przechodząc koło sklepu Gapiszon, zauważyłam, że mają wyprzedaż - likwidują sklep. Wózki podobno w cenach hurtowych, ale nie wchodziłam do środka, więc nie potwierdzę, jakie to ceny.
www.gapiszon.pl (u mnie nie śmiga niestety)

A sobie kupiłam bluzkę-tunikę, ale nie ma jej na stronach Happy Mum, zatem nie pochwalę Wam się jak wygląda :(
 
Chyba już gdzieś wspominałam, że zanim zrobię zdjęcie, wykończę kliszę, oddam do wywołania, zeskanuję i wkleję, to miną wieki ;) A i tak nie wiem, czy nie będzie to szybciej niż sprawię sobie aparat cyfrowy ;-)
Jest podobna do Tuniki india z kolekcji happy mum, ale nie ma pasa do przewiązania, jest luźniejsza i w bardziej czekoladowym brązie - no! niech wyobraźnia Wasza popracuje :-D ale była przeceniona i to najważniejsze ;-)
 
reklama
Do góry