reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mały nerwus.../ Bunt dwulatka - RATUNKU !!!

Dziewczyny właśnie weszlismy w fazę buntu dwulatka:szok::szok::szok: moje dziecko stało się małym wrzeszczacym, tupiącym i kopiącym terrorystą!!! tak się drze, ze wszyscy go słyszą, potrafi tak nawe pół godziny bez przerwy i to jest histeryczny ryk bez łez!!! czy wasze dzieci też się tak zaczęły zachowywać i jak sobie z tym radzicie???? pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!:sad:
 
reklama
Michał przechodził to już jakiś czas temu...ale nie raz mu się jeszcze zdarzy wtedy odchodzę od niego i nie reaguje, często jak się zdenerwuje bije wszystko co ma pod ręką łącznie ze mną albo rzuca czym popadnie, wtedy ostrzegam go że tak nie wolno i żeby tak nie robił bo pójdzie do kąta jak nie reaguje to poprostu staje w kącie do puki nie ochłonie.
 
jakos trochę lepiej u nas z tym buntem, mały się wyciszył nie żebym miała w domu aniołka ale ładnie sie bawi, mniej krzyczy, zrobił sie taki mały przytulaczek z niego!!! ma oczywiście nadal swoje napady najczęściej kiedy na cos mu nie pozwalam:tak:
 
jakos trochę lepiej u nas z tym buntem, mały się wyciszył nie żebym miała w domu aniołka ale ładnie sie bawi, mniej krzyczy, zrobił sie taki mały przytulaczek z niego!!! ma oczywiście nadal swoje napady najczęściej kiedy na cos mu nie pozwalam:tak:
Moja ma napady jak jest głodna;-) Wiadomo "Polak głodny to zły" Tylko ostatnio coraz częściej głodna jest, rośnie znowu czy co???
 
u nas juz nie ma takich awantur, wiki czasem sie zlosci ale wydaje mi sie ze to narmalne zachowanie u takiego dziecka jak jest spiace czy glodne, czasem sie pozlosci jak nie chce zabawek posprzatac ale po jakims czasie robi o co prosze i jest cisza.
 
reklama
Do góry