reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mały "zezolek"

Monia79

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
15 Czerwiec 2005
Postów
113
Witam!
Czy Wasze Maleństwa też robią zeza?? Bo moja Martynka robi..podobno to normalne, nawet do 6 m-ca, ale czasem ma takie dni że robi często. Czasem też dłuższą chwilę patrzy np na mnie z zezem lub w coś się wpatruje. Z tym, że zawsze jest to zez zbieżny,nigdy rozbieżny.
Wasze Maluchy też tak robią?
Pozdrowionka
Monia
 
reklama
Hmmm....ale moja ma już 2 m-ce i dalej zezuje. Na wizycie kontrolnej zapytam lekarkę..
Pozdrowionka
Monia
 
Moj Tomus, to zezuje, gdy napina sie do kupki ;D. Fakt, wczesniej czesciej oczka mu uciekaly, ale powoli sie to stabilizuje.
 
Moja Natalka tez czasem jeszcze zezuje,zwlaszcza gdy napina sie do kupki
albo przed zasnieciem ,gdy jest juz zmeczona
 
tak zezował mój Wiktor w szpitalu, kilka dni i przeszło:
TAJSON.jpg

 
Qrcza, Krzyś do tej pory wogole nie zezował, a wczoraj zauwazyłam że jak przyciągnie coś do paszczy to równocześnie próbuje to oglądać i wtedy robi zeza. Zaczynam się obawiac zeby mu tak nie zostało.
 
reklama
Do góry