reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam parke!!!?

reklama
to i ja sie pochwale-tez mam parke- corka urodzona 31.08.2005-3720 i 53cm i synek urodzony 30.07.2007-4100 i 57cm.:-D:-Ddwie na maxa ruchliwe pociechy choc syn spokonieszy:tak:;-)a obecnie pracujemy nad powiekszeniem rodzinki i ciekawe KTO tym razem do nas zawita:cool2:pozdrawiam:-)
 
U nas też miesznae towarzystwo
Emilka 25.X.2005 - 3790 i 53m
Michałek 09.07.2008- 2500 i 50m
Konradek 09.07.2008 -2810 i 49cm
... i to jeszcze nie koniec. Za kilka latek chcemy mieć jeszcze jedno dzieciątko...:)
 
super ! grauluję mamom! ja też bym chciała mieć parkę a nalepiej jak by za 2-3 lata był chłopiec a potem córeczka jeszcze :)) Tak wogóle marzyłam o bliźniakach no ale się nie udało :))
 
Do góry