reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam problem :( pomocy

19AnulA94

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2018
Postów
82
Hej dziewczyny mam ogromny problem a mianowicie. Czy któraś spotkała się z takim przypadkiem? Ostatnia miesiączka miałam 28.09 trwała jak zwykle 5 dni. Później miałam jedynie tylko plamienia. Od pewnego czasu strasznie źle się czuje mam zawroty głowy, mdłości, jestem bardzo wrażliwa na zapachy i nawet wystepuja wymioty. Z mezem kochamy sie bez zabespieczenia, juz mamy 2 letnia coreczke.
Moje pytania to:
Czy są tu może kobiety które mimo tak długiej przerwy między miesiączka zaszła w tym czasie w ciaze? Czy w tym czasie mogłam mieć dni plodne aż tak mocno przesunięte?
Dodam że robiłam już test ciążowy ale wyszedł negatywny, nie wiem czy robienie bety ma sens.
Lekarza mam dopiero 31 marca.
Liczę na waszą pomoc za nie miłe komentarze dziękuję.
 
reklama
Tak jest możliwe zajście w ciążę. Ja zaszłam w pierwszą ciaze nie mając okresu pół roku i w drugą tak samo.
Wizyta u ginekologa to dobry pomysł.
 
Tak jest możliwe zajście w ciążę. Ja zaszłam w pierwszą ciaze nie mając okresu pół roku i w drugą tak samo.
Wizyta u ginekologa to dobry pomysł.

Na ta wizyta pójdę na pewno. W jaki sposób pani domyslisla się że jest w ciąży? Czy też testy wychodziły negatywne i występowały plamienia ?
 
Na ta wizyta pójdę na pewno. W jaki sposób pani domyslisla się że jest w ciąży? Czy też testy wychodziły negatywne i występowały plamienia ?
W pierwszej ciąży bardzo dużo spałam i zrobiłam test, wyszedł pozytywny. Z drugą było podobnie, tylko że wtedy już staraliśmy się o dziecko.
 
Do góry