reklama

Mam ząbek!!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2006r.' rozpoczęty przez redaktorka, 7 Styczeń 2007.

1. redaktorka

redaktorka MAMA BAMBOOCHA

Kochane nie wiedzialam, na którym wątku się pochwalic wiec zakladam nowy:-). otoz pragne poinformowac,ze o 19:30 tuz po kapieli, zlokalizowalismy pierwszy zabek:szok::-):laugh2::eek::tak:

dolna jedyneczka ledwo widoczna, ale za to dobrze wyczuwalna palcem:-):-):-):-)na razie, wyglada to jak dwa ostre kikutki ale mysle ,ze juz niedlugo wylezie zabek:-):-):-)

czekamy wiec na kolejnych zebiarzy:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

2. ollesia

ollesia mama Krecików

Ogromne gratulacje!!!

A Tobie, Redaktorka, to chyba sie sukienka nalezy za takie odkrycie...;-)

3. reklama
  4. redaktorka

ollesia, no wlaśnie słyszałam, ze który z rodzicow zauwazy pierwszy zabek, to drugi musi kupic mu prezent:-):-):-) dzieki za przypomnienie:-):-):-)

wiec prezent dostane ja:laugh2::laugh2::laugh2:

5. bedyta

bedyta Sierpniowa mama'06

gratulacje!!
    jeszcze kasa dla Mai od dziadków się należy!!
    jeżeli ząbki pójdą jak u Wojtka (9 miesiąc), to Ala będzie ostatnia :)

6. Majka01

Majka01 Gość

Redaktorka ogromne gratulacje.
    O tym prezencie pierwsze słyszę ale musze już pilnie obserwować moją kruszynkę ponieważ zrobiła się marudna od kilku dni i niechce jeść cyca jakby jej coś w buzi przeszkadzał. Podejrzewam też pierwszy ząbek :)

7. mada78

mada78 Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

jaka kasa od dziadków???bo o tym zwyczaju nie słyszałam aten zwyczaj o prezentach fajowy, ja tez będe wypatrywać żeby czasami K. nie odkrył pierwszy:-):-):-)

8. bedyta

bedyta Sierpniowa mama'06

hihi:-D no u nas tak jest, że za każdego zęba dziadek płaci:-D (albo babcia jak dziadek bez kasy)
    a potem jak już mleczaki zaczynają wypadać to "zębowróżka" zabiera spod poduszki i 1zł zostawia

9. ewa_ll

ewa_ll Mama Julci i Oleńki-:)

redaktorka ogromne gratulacje dla Twojej Majeczki:):)

10. reklama
  11. K@si@

K@si@ Sierpniowa mama'06 Fan(ka)

Ja też gratuluje, zwłaszcza że u was było to chyba dość bezbolesne.
    U mnie ząbków jeszcze nie widać, choć myślę że jakiś juz niedługo się pokaże.

12. redaktorka

bezbolesnie to fakt:-)mam nadzieje, ze reszta tez tak pojdzie gladko;-)

Poleć forum