reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam ząbek!!!

reklama
Naszej też zaczyna coś prześwitywaći ogromnie się zaczeła ślinić i jest strasznie marudna. Lekarz przepisał nam juz na swędzenie dziąseł maść.
 
Ja dzis bedac u lekarki tez mowie jej ze mala sie okropnie slini i pcha lapki to ona mi na to ,ze lepiej by bylo gdyby pozniej zaczely wychodzic zeby ..:confused: a jak zapytalam sie o jakis zel na swedzenie dziasel to powiedziala ,ze nie ma sensu bo dziecko go zjada po 5 min..:baffled:
 
Ja dzis bedac u lekarki tez mowie jej ze mala sie okropnie slini i pcha lapki to ona mi na to ,ze lepiej by bylo gdyby pozniej zaczely wychodzic zeby ..:confused: a jak zapytalam sie o jakis zel na swedzenie dziasel to powiedziala ,ze nie ma sensu bo dziecko go zjada po 5 min..:baffled:

no tak bo dopóki zęby nie wyjdą to się mineralizują, więc im później tym trwalsze (teoretycznie, bo ma przecież znaczenie dbanie o nie w przyszłości), a z tym zjadaniem żelu to też fakt, bo jak smaruje Kindze to zaraz ciumka po dziąsłach, ale trochę ja to uspokaja:-)
 
Redaktorka gratulacje! :-)

ja cały czas czekam, kiedy Piotruś się zazębni. Ma przynajmniej 2 ogromne kluchy na dziąsłach, ale żadna nie chce się przebić :-(
 
Ja dzisiaj byłam na szczepieniu i pytałam pediatry jak z tymi ząbkami, mówiłam że mała bardzo się ślini i że łapki pcha do buzi, pani doktor mi odpowiedziała że narazie to zawiązki zębów się tworza i przesuwaja się w dziąsłach a ząbki mogą wyjść nawet za dwa trzy miesiące także te ślinotoki to jeszcze nic pewnego.
 
:-) gratulujemy zabka :-) Zuzu slini sie juz dosyc dlugo , a dziaselka ma takie rozpulchnione wiec pewnie niedlugo wyjdzie skubaniec ....troche sie tego boje , bo juz kilka razy by sobie ulzyc scisnela mi mocno sutka podczas karmienia i wszystkie gwaizdy zobaczylam , mam nadzieje , ze tak nie bedzie jak juz jej ten zabelek wyjdzie bo mi sutka odgryzie :-( a nam pan doktor dal specjalny plyn ....daje sie go na dziaselka , czesc zostaje w buzi czesc mala polyka i juz nie jest taka maruda :-)
 
Kurcze w u mojej ani widu ani slychu nie zanosi sie jeszcze na zeba swedziec dziasla to ja swedza bo pakuje wszystko ostatnio namietnie do buzi. Ale dziasla nierozpulchnione wiec jeszcze musimy poczekac :)
 
reklama
kupilam dzis maluchowi pierwsza szczoteczke do zebow(zabka;-)) po kapieli bedzie proba generalna:-)

jak jej sie przypomni to sobie cycem zeba ostrzy, do przyjemnych odczuc to nie nalezy:baffled: myslalam tez,ze uda mi sie jakas fote strzelic, nic z tego....sliniotok niesamowity sie uaktywnia:baffled:;-)
 
Do góry