reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama Egoistka

A ja dzisiaj szukałam sandałów ale z racji mojej "olbrzymiej stopy" aż 35 było ciężko, z resztą jak zwykle, znalazłam w końcu w Ryłko całkiem ładne, na koturnie ale nie za wielkim, całe ze skórki, i wydaje mi się, że będą wygodne. Opróćz tego w końcu kupiłam sobie porządne okulary słoneczne polaroida dostałam w pracy nagrodę więc zaszalałam, zawsze kupuje jakies na stoiskach za parę groszy, ale tym razem pozwoliłam sobie na odrobine luksusu i wydałam na nie 290zł dla mnie to kupa kasy jak za okulary, ale te pieniądze były tak niepodziewane więc postanowiłam je wydac na głupotę.
 
reklama
Kaczuszka-o matko!!!Ja mam cos okolo podzielic twoje zbiory przez 3,5!!!(milego liczenia :p)

Ale 3 sprzedaje tzn wystawilam pol swojej szafy (tzn ciuchy zwiezione od rodzicow w ktorych nie chodze) a dokladnie 55 sztuk ciuchow + 3 pary butow + 3 torebki.Wsadzilabym to do tych koszty na ubrania kolo blokow ale moze jakis grosz jeszcze z nich wyciagne,bo sa w dobrym stanie,po prostu za male lub takie co mi sie znudzily.
 
kaczuszko 55 toreb!!!!
A ja dzisiaj przeglądałam na allegro zestawy ubrań, zaden mnie nie zachwycił, owszem trafiaja się perełki, ale zazwyczaj te ciuszki to takie z rogu szafy, naprawę ten zestaw co kupiła Eve i kaczuszka były wyjątkowo ładne
Znalazłam cos takiego, ciekawe czy to wdzianko znajdzie amotorkę, a sprzedająca ładnie sobie zaśpiewałą za ten koszmarek
p29* EIDOS NEW * NIEPOWTARZALNY KOMPLECIK * R S/M (999492382) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
Przyszły dziś moje ciuszki. Ogólnie jestem zadowolona, parę jednak odłożyłam, bo albo przyciasne, albo mi się nie podobają.
 
reklama
Do góry