reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama na emigracji.

reklama
na BB jest również specjalny dział dla mamuś spoza granic Polski :-)
 
Czesc! pisalam juz wczesniej i nie wiem czy tylko przesadza ale zawsze warto sie zapytac. Dzis odwiedzilam przychodnie w celu spotkania z lekarzem albo polozna (tu chyba nie chodzi sie bezposrednio do lekarza jezeli nie ma komplikacji z ciaza), tak czy inaczej powiedzieli mi ze polozna umowi sie na spotkanie ze mna jak juz bede w 10-12 tygodniu ciazy?! Czy to jest cos zupelnie normalnego i czy nie powinnam sie denerwowac? Z kalendarza zamieszczonego na babyboom wynika ze jestem w 5 tygodniu ciazy. Czy faktycznie musze czekac az bede w prawie 3 miesiacu? Czy ktos ma podobne obawy lub wie cos na ten temat? Z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkie mamy :)
 
reklama
Do góry