reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

widzisz jaki madry chlopiec!!

a my tez mamy czesto bojki :tak:
Piotrula czesto zabiera cos Olivii wiec ona najpierw krzyk, potem albo go ugryzie albo szczypie, on jej wali w glowe ona mu oddaje i jest obopulny placz w nieboglosy :-)
i nastepuje kolejne po raz 1000 tlumaczenie , ze NIE BIJEMY, NIE ZABIERAMY, NIE GRYZIEMY, NIE KOPIEMY itd itd hehe
 
reklama
witajcie :-) po czterech miesiącach starań o 3 dziecko dzisiaj zobaczyłam dwie krechy na teście :-) druga bardzo słaba ale jest :-)
 
odkopuje madlen ,edyta, heksa i reszta gdzie jestescie?


Ja się melduję wezwana do tablicy :-D
Po tygodniach, właściwie kilku miesiącach załamania z powodu torbieli na jajnikach mogę z radością wrócić na forum i cieszyć się II na teście.......... a właściwie na kilku testach, bo ze szczęścia i niedowierzania już chyba z 5 testów zrobiłam......

..........ale te widok dwóch kreseczek jest taki piękny........... :tak::tak::tak:



**************************************



Martika o ile pamiętam to chyba w kwietniu miałaś zacząć staranka w kwietniu?
Zaczęłaś?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chciałam Wam jeszcze kochane bardzo podziękować, że kiedy tak "zniknęłam" z forum na jakiś czas z powodu kłopotów jajnikowych i dołka, w który z tego powodu wpadłam, pamiętałyście o mnie i martwiłyście sie co u mnie słychać....

Mam nadzieję, że zaglądacie jeszcze czasem na ten wątek i że u Was moje drogie wszystko jest w porządku!
 
Do góry