reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

reklama
Witajcie kochane moje dziewczyny !

Już jestem, wróciłam z wojaży...
Musieliśmy wyjechać całą rodzinką do DE ze względu na stan zdrowia teścia....
Niestety tam jestem "nie u siebie" i nie mam za bardzo dostępu do netu... :-( i to jest straszne... człowiek teraz bez netu to jak bez ręki :rofl2:


Nie ma pojęcia co u Was słychać.....
Mam mnóstwo zaległości do przeczytania...
Mam nadzieję, że same dobre wieści poczytam :tak:

U mnie po staremu....
Na teście ciągle jedna krecha...
Na testach owulacyjnych też tylko jedna krecha - ja chyba nie mam owu :wściekła/y:

U lekarza jeszcze nie byłam :zawstydzona/y:

Dzieciaki zdrowe jak rybki..
Mąż jak to mąż, kochany a czasem wkurzający :rofl2:


Nasze plany wyjazdowe nadal aktualne, troszkę pozałatwialiśmy formalności podczas wyjazdu, reszta w maju - pojedziemy na tydzień szukac mieszkanka, chociaż z tym będzie problem, bo mam i dzieci i psa..... a niektórzy nie chca wynajmować rodzinom z dziećmi.... niektórzy nie chcą rodzinom z psem.... a jak się ma i dzieciaczki i psa to juz totalnie przechlapane :szok:
W dodatku nasz psiaczek choruje na bioderka i wejdzie tylko na parter, wyżej nie....

No ale może akurat jakiś cud się zdarzy i znajdziemy mieszkanko..

Więcej napiszę potem, mam teraz dużo do czytania zaległości...


Stęskniłam się za Wami
 
Witajcie kobitki :-) co tu tak pusto :szok::szok:.Ja już wracam do was nie było mnie pare dni .Robiłam remont u siebie malowałam ściany,okna myłam,firanki prałam.Ale już mam wszystko wysprzątane :-).

Wiecie zastanawiam się nad pójściem do szkoły prywatnej :-) muszę jeszcze z mężem porozmawiać na ten temat zobacze co on powie :-)
Napije się któraś ze mną kawki ?
Ja tez chodze do szkoly od stycznia i moja mala ciagle choruje koszmar.
Nie mysle nawet o 3teraz jak tyle chorob nas dopadlo przez ostatni miesiac. Grypy zoladkowe, zeby wychodzace, mleczaki wypadajace i od dzis ja grypa dwa palce u reki nie gojace Sie z ropa à mala ospa. Kiedy to sie skonczy. Planujemy kupic domek dzialkowy na lato zobaczymy Co. Z tego wyjdzie.
 
Witajcie kochane:) coś tutaj ostatnio nie ma nikogo :(.U nas mały szpital wszyscy chorzy.Martynka ma rumień zakaźny a Kamil przeziębiony.Ja też mam katar i gardło mnie boli i kaszel męczy,mam nadzieje ze mi przejdzie bo mężuś przyjeżdża.Jupi:-D
Biżuterie też mam trochę nową w dziale Sprzedam wystawiłam to co mam :) Pozdrawiam was kochane
 
wiktoria wszystkie gdzies nam poznikaly :-(,ale masz racje po swietach moze zrobi sie wiekszy ruch ;-)
a co u ciebie ??
 
reklama
Do góry