reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

reklama
witam po poł roku. czy ktos mnie pamieta??? witam nowe staraczki. co u mnie jestem w ciazy :) termin na 24 -26 grudnia.
po staram sie odzywac jak najczesciej jak bede miala tylko dostep do netu. pozdrawiam
 
Witam,
Czy są tutaj dziewczyny, które starają się o trzecie dziecko lub które są w ciąży w trzecim dzieckiem?
Ja mam dwóch synów (4 i 3 latka), bardzo pragnę trzeciego dzidziusia, (zwłaszcza córeczki;-)). Mam mnóstwo obaw, wątpliwości, ale instynkt macierzyński wszystko przygłusza ;)
Fajnie by było, gdyby były tutaj takie osoby jak ja, zawsze w grupie raźniej... Ja dzisiaj idę do gina, bo jestem świeżo po okresie, chcę porozmawiać kiedy najlepiej celować, żeby się udało ;)

To zapraszam dziewczyny! Podzielcie się swoimi uwagami, spostrzeżeniami, opowiedzcie o trzecim porodzie:szok: <tego się najbardziej obawiam, choć dwa porody wspominam dość dobrze>

Pozdrawiam!!!
 
Kasia witaj na forum...jest wątek "pora na trzecie dziecko"ale tam nikt sie chyba nie udziela,jak chcesz to dolacz do "staraczek listopadowych 2012" albo innego wątku,takiego który bedzie Ci odpowiadał.
Pozdrawiam
 
Trzecie dziecko? Gratuluje Ci wiary w swoje siły i samozaparcia :) Dla mnie to abstrakcja... bo na drugie jest się ciężko zdecydować. Chyba bym musiała wygrać w lotka żeby się zdecydować na trzecie.

Powodzenia!
 
Ja również starałam sie o trzecie dziecko. Udąło sie, ale skończyło sie inaczej niż pragnęliśmy. Dobrze, ze nie jestem sama. Bo chwilami myślałam, ze jesteśmy odosobnionym przypadkiem.
 
reklama
hej
Ja też staram się o trzecią pociechę. Mam już dwóch superowych chłopaków Krystiana 8lat i Martina 4,5 lat. Starania zaczęliśmy w marcu zeszłego roku. Na początku robiliśmy wszystko na dziewczynkę, ale jak tu można obliczyć 3 dni przed owu, jeżeli ma się nieregularne cykle. W sierpniu odpuściliśmy i jak test owu był dodatni.. stwierdziliśmy nieważna płeć, ale zdrowa dzidzia. Pamiętam, że 26 sierpnia zobaczyłam 2 kreski na teście ciążowym. Jedna taka bladziutka ale była.. nie potrafiłam cieszyć się tą ciążą, nie tak jak dwoma poprzednimi. Po wizycie w 6tygodniu (po pierwszym dniu ostatniej miesiączki a 4 tyg po owu), na USG było widać tylko pęcherzyk płodowy. Lekarz powiedział, że skoro mam nieregularne cykle to może jest bardzo wczesna ciąża i zarodka jeszcze nie widać. Powiedziałam chłopkom, że dzidzia zbudowała domek ale nie wiemy jeszcze, czy chce w nim zamieszkać. Sama nie wiem dlaczego tak to sformułowałam. Po 2 tygodniach diagnoza była już jednoznaczna, puste jajo płodowe. Pamiętam, że płakałam, a synek zapytał, " czy płaczesz mamo dlatego ,że dzidzia nie zamieszkała w domku?" Odpowiedziałam, że muszę jechać do lekarza, żeby zburzyć domek, bo trzeba zrobić miejsce dla innego domku.... i tak staramy się dalej. Teraz czekają mnie badania PRL, PRL+obciążenie, TSH, FSK, E2 i progesteron.
Zobaczymy czy dzidzia zamieszka w domku. Bardzo byśmy tego chcieli.
Pozdrawiam wszystkie mamusie, czekające na 3 pociechę.
 
Do góry