reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Czekałam na tą wizytę i czekałam a jej nie było więc poszłam do dr ale on powiedział że mam zaczekać na ordynatora.Teraz do mnie przyszedł ten dr i powiedział że szefa już dziś nie będzie że mam zostać do jutra i szef zadecyduje co dalej bo wychodzi że ciąża mniejsza jest o dwa tygodnie.
I się już zestresowałam:crazy:
 
reklama
Mamaktosia mam co 10-15 min, nieregularnie. Leżę i staram się nie stresować. Moja szyjka od początku ma ok 4cm, jest twarda i zamknięta, więc pewnie wszystko jest ok. Jak wieczorem będzie to samo,to mąż mnie na izbę zawiezie i tyle.
 
Ale wy macie tempo pisania :-D

awunia mowia ze zgaga w ciazy to wlosy dziecku rosna mi w pierwszej sie sprawdziły:-D
no mi mała juz od 3mies uciska gdzies na cos ze kuleje w pierwszej ciazy miałam to samo wiec luzik....czasem jest ok a czasem ujść nie mozna:baffled:

Magda
jak poszło prasowanko??? Ja poprasowałam ale co z tego juz kolejny kosz posciagałam i kolejne piore....ale dzis to wyprasuje zeby juz byc na bierzaco:-D

Jesli chodzi o pogrzeb to ja słyszałam ze mozna isc tzn kobieta w ciazy ale żeby nie żegnać sie ze zmarłym tzn nie dotykać...Jak zmarł moj dziadek kuzyna zona była w ciazy to była na pogrzebie rużańcu ale do pożegania nie podchodziła...
tigi hehe ja tez od patrzenia gorzej zmeczona niz jak bym cos robiła:-)
Gratuluje córeczki;-)

Ja piore w zelu persil sensitiv i plukam w lenor sensitiv a z tego wzgledu ze u nas nie ma takiego wyboru w tych proszkach jak w pl..

Co do swiat to nasze pierwsze swieta w de wiec nie dosc ze szykuje wyprawke to i wszystko na swieta bo ani choinki ani ozdób kompletnie nic nie mam:baffled: Jedzenie co moge zrobie przed i zamroze czyli pierogi uszka krokiety...a reszte zgotuje duzo nie bedzie i po troszku bede robic bo kto to bedzie potem wcinał.

Baska hmmm czy dobry pomysł to ja nie wiem z tym prezecikiem ale ja chyba to zrobie....ostatnio ciagle mnie martwi to ze nie bede miec tyle czasu dla małej i bedzie czuc sie odepchnieta a mi serce chyba peknie.

Doczytałam was do 509 str i musze lecieć nie dosc ze wieje u nas ze rolety zaraz powyrywa co hałasuje to sasiadka przyszła i tak trzaska jakby sama tu mieszkałą ja nie wiem jak wytrzymam tu z tymi ludzmi do wiosny:szok::szok: Mam juz dosc tego mieszkania tutaj:wściekła/y: Ide bo mi mała obudziła i płacze biedna:angry:
 
Basia przykro mi..
Pamiętam, że jak na początku leżałam w szpitalu to leżała obok mnie dziewczyna, ok.30 tc., miała stwierdzoną hipotrofie płodu i odżywiali ja kroplówkami z glukozą.. Mały miał 1600g, a po dwóch tygodniach przybrał tylko 200 g i ją wypuścili bo stwierdzili, że "strong manem" nie będzie, ale leżenie plackiem w szpitalu jest bez sensu, glukoza niewiele daje a odpoczywać może w domu
 
Właśnie dziewczyny sama nie wiem co mam mysleć o tym wszystkim.Poczekamy do jutra tylko że tutaj jest tak że o wszystkim decyduje ordynator więc on musi podjąć decyzję tak mi powiedział dr dyżurny więc siedzę :confused2:
Może jutro wyjdę sobie do domku:sorry:
 
Basiu wiadomo ze usg jest niemiarodajne moze byc nawet do 500g roznicy
a patrz co masz w suwaczku - dziecko w tym tyg ma srednio ok 2.5 kg - 500g mozliwej pomylki i jest waga Twojego maluszka;-) nie zamartwiaj sie za bardzo, poczekaj co ordynator zarzadzi..

moga ewentualnie przesunac ci cc aby synek troszke bardziej przybral
 
Witam Was po weekendowo :-)

Nie wiem czy Was nadrobię, ale postaram się, choć widzę, że od soboty naskrobałyście sporo :-) Najpierw o sobie: odebrałam wyniki badań i są ok, więc i ja na luziku jestem :-) Za to nie miałam dziś usg, bo lekarz mi się pochorował i nie wiem, kiedy będę mieć:-( Mam nadzieje, że szybko, jak nie, to prywatnie zrobię dla własnego spokoju:tak: Kupiłam za to kocyk dla dzidzi i dla siebie mgiełkę do ciała Playboy ;-) W sobotę wróciliśmy po północy i powiem Wam, że pomimo późnego pójścia spać wysypiam się ostatnio:-) Wczoraj leniuchowaliśmy cały dzień i ciągle coś dobrego wciągałam, jak nie lody, to owoce, nawet ciacho zaliczyłam:-D

mamaktosia widzę, ze fałszywy alarm zaliczyłaś, ważne, że skurcze przeszły:tak:

Baśka_28 współczuję tej całej akcji ze szpitalem, to musi być strasznie stresujące i męczące:no: Mam nadzieje, ze jednak wszystko już będzie ok, trzymam kciuki!

MamUśKaaa88 powiem Ci, że nawet fajny był ten sobotni grill;-) Ale szwagier mnie wkurzał momentami, a teraz szybko mnie można wyprowadzić z równowagi i chyba sobie odpuszczę jego towarzystwo póki co;-) Ale widzę, że i u Ciebie było ciekawie:tak:

I dziękuję dziewczyny za życzenia udanego grilla, bo nawet nawet było;-)

vici jej, jak ja dawno nie grałam w żadną grę planszową:-) a i Ty grillowałaś, chyba u nas dużo mam korzystało z pogody w weekend:-)

Co do grzybobrania, to na szczęście my już to mamy z głowy, bo i mamy nasuszonych grzybków sporo i namarynowanych:tak: Ale pochodzić po lesie, to sama przyjemność i chyba się wybiorę jutro:-)

polcia88 podczytałam co Ci lekarka powiedziała i leż, leż i jeszcze raz leż! Grunt, żeby wytrzymać ile trzeba:tak: a to nasze dzieci będą mieć chyba afro od razu :-D

smutnamama koniecznie daj znać, co ginek na te bóle, mnie też coraz częściej tak nogi bolą i miednica:-(

Magda_88 jej, Ciebie też skurcze dopadły??? Leż Kochana...

Nie wiem, ile nadrobiłam, bo się pogubiłam trochę, ale już będę na bierząco:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry