reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

ewa wody maja odczyn zasadowy a reszta powinna byc kwasowa.No Victora w 38 tc urodzilam i bylo SZD (syn zywy donoszony) ale jakos myslalam,ze juz bez problemu jest 36 tc..to jeszcze min 3 tyg musze przetrzymac do tego 38 tc :-D
Ag KrK daj oba bo uwielbiam pierniczki i wszyscy w domu tez :-D tylko napisz,ktore musza lezakowac.
 
reklama
Witam się poniedziałkowo Dziewczyny ;)
vici w sumie to masz rację, bo na początku tylko tatuś tymi czekoldkami może się objadać ;) Mi się zawsze wydawało, że od 37 tyg skończonego już nie jest wcześniak, a do 36 kształtują się płucka, więc po 37 już wszystko powinno być ok! A co do lenia, to każdy ma do niego prawo ;) My w week mamusiowym jedzeniem się objadaliśmy, ale ja często mam tak, że cały tydz gotuję, to w week mi się nie chce heh
Domi podziwiam zaparcia do zbierania grzybów;) ja na grzybach w ogóle się nie znam, więc może dlatego nie chodzę...
angelika mam nadzieję, że impreza urodzinowa taty udana ;)
AgKrK podłączam się pod prośbę o przepis na pierniczki :)
Ja mam za miesiąc imieniny teściów i już się głowię, co Im kupić... Może jakieś pomysły?:):):)
Popijam sobie poranną kawkę i myślę, co robić z tak pięknie rozpoczętym dniem ;) choć wiem, że czeka na mnie troszkę prasowania, a w lodówce jest światło...:)
 
Vici - juz tlumacze o co mi chodzilo:-D w 36 (ale skonczonym, nie mowie o 35+ 3dni) to ciaza donoszona
a z tym 38 tyg to chodzi o to ze dziecko rodzi sie w terminie bo jest +/- 2 tyg :tak:

czyli dziecko urodzone w terminie i wszystko sie moze dziac od 38-42 tyg
od 36 tyg - dziecko donoszone czyli nie powinno byc zadnego zagrozenia :tak:

tak mi polozna tlumaczyla:tak:


Ewa - wody moga sie saczyc i tez nie musi byc to zadnym zagrozeniem gdyz wody sie uzupelniaja
wystarczy wiecej pic i byc pod stala obserwacja - w UK przy saczeniu mozna nawet chodzic pare tyg
najgorzej jest jak wody chlustaja np po szklance albo odejda calkowicie - no to wtedy wiadomo - rozwiazujemy ciaze:tak:

Vici - ojej! a to krwawienie z oslabienia organizmu??? biedactwo:-( a dzien mialas fajowy!

Domi - aaaa o 4 na grzyby :szok::szok::-D:-D a ladna mieliscie pogode?

Angelika - a sweterek ciazowy kupilas?? ;-)

Mamuska - gdzie tam za chwile;-) ja sie nastawiam na 4 grudnia - jeszcze spoooro czasu:tak:
staram sie (choc nie zawsze wychodzi) ignorowac wszystkie sygnaly ze godzina 0 sie zbliza bo zwariuje:zawstydzona/y::oo2::rolleyes2::unsure: chodz dzisiaj 28 i niby dokladnie miesiac do terminu:tak:

lece syna zaprowadzic bo cora ma ferie przez tydzien ehhhhhh:no: co chwila maja wolne w tych szkolach:dry:

do pozniej!
 
:-)

Co do nocy ... to wczoraj była kolejna :baffled:
Ale byłam na ktg i 4 skurcze niskie , szyjka dalej długa ... i mam się naszykować że dokońca będę ze skurczami ....

Tigi - babki mi w labolatorium mówiły że z tymi papierkami lakmusowymi to nie jest taka bajka do końca bo przy grzybicy lub inf . bakteryjnej barwi się też tak jak przy wodach na zasadowo ( niebiesko ) i że nawet te wkładki z apteki 100 procent nie dają ... ale ile w tym prawdy ?


Miłego dnia dziewczynki !
 
Ja też na grzybach się nie znam, koleżanka zrobiła mi szybki instruktaż, potem przeglądnęła nasze grzybki czy są ok. Po grzybkach zaliczyliśmy obiad u moich rodziców i mój Tata jeszcze raz przeglądnął wszystkie grzyby i wszystkie faktycznie były dobre.
Pogoda była piękna, cieplutko, las cudownie pachniał, strasznie mi się chciało pochodzić po lesie.
Świadomość wstania w niedzielę o 4 rano bolała, mi było o tyle łatwiej, że od bardzo dawna regularnie co noc budzę się koło 4 na siku :-D
 
witam sie poniedzialkowo :)

Za oknem piękna, słoneczna pogoda nic tylko isc sie dotlenic - ale to pozniej :-) Zjadlam wlasnie pomarancze, jabluszko, kawalek ciasta i teraz herbatka z cytrynką :) Maz o 14 przychodzi z pracy i bierzemy sie za wywożenie rzeczy do domku i po wszystkich swietych okazuje sie ze juz bedziemy na swoim : )

mamuśkaaa88 - impreza udana, tata zadowolony to najwazniejsze, a co do prezentu dla tesciów to moze... u nas w kwiaciarniach sa takie przerozne sliczne kosze z alkoholami badz bez alkoholu. Mi sie to bardzo podoba i ostatnio zdalo egzamin jako prezent :)

tiluchna - taki w sumie pol na pol ciazowy :D bo teraz idealnie sie do pasowuje ale jak brzuszka nie bedzie to tez bedzie fajnie wygladał :D
 
Witam Kochane.Ja po badaniu i usg miałam wyjść do domu ale podczas usg dr kazał mi zostać do popołudniowej wizyty ok.12-12.30 jest.Trochę się boję ponieważ dziecko waży zaledwie 2085g na ten tydzień ciąży to mało moim zdaniem więc może bedą chcieli mnie zatrzymać.
Zobaczymy jak to będzie potem wyglądało.
 
reklama
Hej laski...
Ja jestem i żyje....po wizycie tak sie przejełam ze spakowałam conieco do torby i starałam troszke lezeć.....no i nie miałam na nic kompletnie ochoty:baffled: No ale jakos daje rade.....jestem po sniadanku ide ogarnąć mieszkanko zrobie kawke i bede was nadrabiać...lece tylko szybko opisac wam co mi tam na wizycie powiedziała....

buziaki
 
Do góry