reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

tiluchna,, właśnie tak zrobiłam, kupiłam świeży imbir, pokroilam w plasterki, zalalam woda i gotowalam przez ok 20 min. Jak Pilam to myślałam ze mi przełyk wypala ale dzisiaj już o wiele lepiej- moge przelykac
.. No i popraw sie z pisaniem. Takie krótkie twoje posty haha:-D:-D
 
reklama
Dr powiedzial że wszystko jest ok ale muszę siedzieć do poniedziałku takie przepisy chyba że na wlasne żadanie się wypiszę ale tego nie chcę bo jakby coś się działo potem z dzidzi to by mnie tu nie przyjęli a to taki najbliższy szpital dla wcześniaków w razie W więc wolę posiedzieć a raczej poleżeć.

Ale słabo mi się coś przedtem zrobiło i położna dała mi kroplówkę...
 
Nie dość że jechałam 50km do szpitala to okazuje się ze na darmo tutaj jestem takie odnoszę wrażenie.Szpital jest na drugim czy trzecim miejscu w ramówce najlepszych szpitali w województwie ale jakoś tu inaczej jak w moim.
Mój niby stary ale powiem Wam że jakoś inaczej sie czułam..lepiej.No nic do poniedziałku przezyje(chyba:confused2:)

Ale najważniejsze że w dwupaku jestem i z dzidzią wszystko ok.
 
Witam wieczorową porą;-) weekend jest więc nas mniej, zazdroszczę tym, które imprezują :tak: ja znów bez męża bo znów w pracy i na noc więc jutro pewnie będzie spać do 11-12 a ja się zanudzę:-p ale dzis wybrałam się z mamą do PEPCO i kupiła mi parę drobiazgów fajnie:-D:tak:
niezapominajka zapomniałam odpisać Ci w sprawie pierniczków.. robię takie zwykłe co piecze się je ok 10-15 min i one są "twarde" potrzebują ok 3 tyg. w zamknięciu do tego by były pulchne i je ozdabiam pisakami cukrowymi lub takimi perełkami i tego typu dodatkami;-) i zrobię te niby alpejskie :tak:
tiluchna no to ładnie!! W ciągu dnia miałam dwie takie serie jak w nocy.. Ej, ej ale ja nie rodzę chyba jeszcze?!?!?! :-p
Baśka szkoda, że odnosisz takie wrażenie, ale może to lepiej, że jesteś pod opieką lekarzy:tak: do poniedziałku zleci trzymaj się!:tak:
awunia korzystaj z pogody puki jest, smacznego grillowania! :tak::-D
 
Witam.Ja już od 6.00 a raczej od 5.00 nie mogę spać jakoś.Nie mam bóli ani nic takiego czuję się ok.
Agkrk wiesz co niby dobrze bo jestem pod opieką lekarzy ale co z tego jak miałam bóle a oni i tak nic mi nie dawali więc trochę bezsensu siedzenie tutaj:confused2:
 
BAŚKA bardzo dobrze że pojechałaś, lepiej dmuchać na zimno niż później żałować. Chodź wiem jak się czujesz bo ja nie cierpię szpitali.

TILUCHNA dacie radę na pewno mąż stanie na wysokości zadania. Ja to mam w ogóle super jeśli chodzi o tą kwestię bo mieszkam u teściowej.

SMUTNAMAMA no nie mów że Ty w skurczach będziesz dzieci do mamy transportować jak ich ojciec za ścianą:szok:, to on wcale nie zajmuje się dziećmi, to po co wy jeszcze razem mieszkacie. Pieniądze ci chociaż daje

Pawła wczoraj przetrzymaliśmy do 21 żeby później wstał po tej zmianie czasu, a on wstał punktualnie o 6.1o nowego czasu (czyli tak jak co dzień - łudzę się że jeszcze się przestawi na 7.10).

Mąż mi robi jajecznicę na śniadanie, potem do kościółka, potem na kawę do mojego brata i jego dziewczyny, potem jedziemy jeszcze zobaczyć meble tzn. ciągle planujemy kupić nowe łóżko dla nas.
 
Witam

O 1: 15 obudziły mnie skurcze :szok: tak co 6 min ... wzięłam prysznic , tablety i liczyłam ...ale ma szczęście przeszły przed 2:00 ale miałam stracha że to już :szok: dobrze że młody był u moich rodziców ....
Ło matko to naprawdę już nie długo :szok:
 
Ktg robili mi 1,5h a miałam mieć tylko godzinkę ale położna mówiła że brzuch sie napinał i dlatego.Jutro mam mieć robione usg i badanie więc zobaczymy ale mam nadzieję ze wyjde.
Takie siedzenie bezsensu bo gdyby mi coś dawali jeszcze to inaczej by było.

Cosiek dzionek wizytowy macie widzę:happy: Ja już mam dość tych szpitali szczerze mówiąc.Piąty raz już jestem :crazy:
Mamaktosia kurcze to się najadłaś strachu Kochana dobrze że skurcze ustały.

Tak się zastanawiam czy my teraz wszyste już będziemy żyły w takim strachu kiedy nastąpi tez WIELKI DZIEŃ LUB NOC:eek:
 
reklama
hej Niunie:tak:

co do skurczy czy boli - ja juz na nie nie reaguje:dry: w senscie przyjmuje jako stan naturalny

twardnienia mam srednio co 15 min.. przynajmniej raz na godzine jest ono dosyc spore i bolesne
+ bole okresowe + moje standardowe skurcze przez ktore wyladowalam na podtrzymaniu

natomiast lekarz mnie poinformowal dokladnie w jakich przypadkach mam teraz jechac wiec tak sie bujam :tak:

z takimi skurczami to i do terminu mozna sie bujac:-D

i wlasnie nie chcialabym czegos takiego jak Basia:no: ja juz 3 razy bylam w szpitalu i kolejny raz chce jechac na porodowke
bylo to dla mnie depresyjne, meczace, martwilam sie co z dziecmi, wyrywalam meza z pracy..

wiec dopoki nie zauwaze konkretnego sygnalu porodu - siedze cicho:tak:

przede wszystkim po kazdym silnym paralizujacym skurczu sprawdzam czy Mloda sie rusza :tak:

mamaktosia;-) a ktory u Ciebie tydzien? czemu strachu sie najadlas? nawet gdyby co (choc wiadomo do 38 lepiej trzymac nasze szkraby w srodku) to nic by sie nie stalo kochana...
czy po prostu mialas szok, ze to juz by moglo byc to? :-D

Cosiek - no to zycze przemilego dnia!

Ag-KrK - wiesz z takimi skurczami to roznie bywa:-p:-p:-p ja je mam od ok 20 tyg i sie przyzwyczailam
ale np. moja bliska kolezanka nie miala ich wcale... wczoraj zaczela odczuwac twardnienia brzuszka a dzisiaj tuli swojego synka (nota bene do tej pory rycze z jej szczescia)

chyba trzeba isc za swoja intuicja...:sorry:

Niezapominajko :-p dzisiaj lepiej sie czujes? :-)
 
Do góry