reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Roni bo tak to jest, że dziecko najedzone jest uhahane:-)

Ja też nie moge sie doczekać zamknietego watku:tak:


Aaaaaa i jeszcze chciałam sie pochwalić:zawstydzona/y: Dostałam nowy telefon od mi marido:-), mój stary siemens juz ledwie zipał, a teraz mam nowiuteńką czarną motololęv3:happy:
 
reklama
moj na noc kaszka
w dzien zamiast jednej butli mleka -zupe, robiona przeze mnie
wciaga 220ml!!!
no i soczki herbatki i probuje go naklonic do deserkow ;-)

ostatnio cos mu sie pokitlasilo i budzi sie ( nie codziennie np o 4 na zarcie
je i spi znowu
zaczelam mu wiec walic geste rzeczy na spanko
 
Sugar ja chyba tez bede musiala zaczac dokarmiac Marike czyms oprocz cycka. Tez zaczela mi sie budzic w nocy na jedzonko, chociaz mam cicha nadzieje ze to tylko zabki. Ale musze ja pochwalic ... Dzis obudzila sie o 4 oszukalam ja soczkiem i poszla dalej spac.

Od ktorego mioesiaca soczek jablkowy mozna podawac? Czy rozcienczacie Waszym pociechom soczki? A kupujecie jakies specjalne dla maluszkow czy normalne? Do tej pory sie tym nie interesowalam bo chcialam jka najdluzej karmic tylko piersia ale teraz czuje ze trzeba powoli zaczac dokarmiac.
 
Maja soczki dla dzieci od 4 miecha, na pewno masz duzy wybor tam u siebie, chocby Hippa. Ja rozcieczam hippowe. Ale np innych francuskich firm sa juz rozcieczone. Ale uwazaj bo jabluszko moze rozwalniac, tak tylko pisze abys sie nie zdziwila, czy zmartwila. Takiego soczku do 100ml na caly dzien mozesz dac spokojnie. Ja daje tez bananowe, brzoskwiniowe pomieszane z jabluszkiem.
Soczki dla niemowlat starszych moga juz zawierac fgluten, czy cukier wiec czytaj na etykietkach.
 
w nocy jak dasz soczki to moze sie mala przyzwyczaic.Lepiej mala "nakalorycznic" przed lulu. Ja np przed noca po cycuniu (ale ja od 4 miechow mam malo mleka) daje malej jeszcze butle, tak kolo 22-23 i spi do 6-7 . W nocy jak sie zbudzi to generalnie daje smoka i przytulam i jak u Ciebie zasypia.
A z tym budzeniem sie to tak bedzie, bo niemowlaki po 3 miesiacu zaczynaja gorzej sypiac, a i takze moga byc zabki.
 
Dziewczyny cyckowe po co kombinujecie ze sokami czy herbatkami, lepiej i zdrowiej dla dzidzia cycka dać:tak: Nocne mleko najwłaściwsze:-)

No ale ja matka zwolennik cycolenia jestem:zawstydzona/y:

Ale tak serio łatwiej;-)

Maja zasadniczo jabłko można podać dziecku cyckowemu od 6 miesiąca, a na butli już od 4 miesiąca, ale tu dziewczyny szybciej dawały i póki co jest ok:-)
 
reklama
Lucky mama masz calkowita racje, ale sa wyjatk, moja nie wezmie cyca do buzi jezeli nie jest glodna, czyli co min 3h. Jak bylo bardzo goraco to cyca niet a wode, czy soczek chciala
 
Do góry