reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

No zajebiscie! Idiotka jestem. Mialam wlasnie klientke na pedi, komp oczywiscie caly czas chodzi wlaczany na bb. Niespodziewanie nawiedzili mnie tesciowie. Ja zajeta pazurami, nie zauwazylam, ze tesciu se wlasnie czyta co na ekranie. No cale szczescie, ze na tematach bylo otwarte. A on nie umie otworzyc danego. (matol jesli chodzi o kompy, i jego szczescie). Ale po samych tematach popatrzyl na mnie i stwierdzil, ze mamy niezle tematy ( sex i sprawy intymne...).
Ale dzis znow zarobilam sobie pare groszy, jutro znow mam klientke:-).
 
reklama
Kicia:zawstydzona/y: żaden znawca ze mnie :no:
Mleko w nocy i rano na śniadanko, potem drugie śniadanko kaszka na mleku, potem obiadek zupka lub warzywka (potem dodasz mięsko), potem podwieczorek- deser=owoce lub sok przecierowy, potem juz jesteś więc cycek do rana:-). W międzyczasie do picia woda, herbatki ziołowe, owocowe:-)

Soku owocowego nie można za dużo, bo naturalne kwasy owocowe hamuja wchłanianie wapnia, a konsekwencje każdy zna:sick:
Ale to powinno się znaleźć na karmieniu...:eek:
 
Sugar brzmi pysznie :tak:
Lucky dzieki, znasz sie znasz :-) a kiedy trzeba zaczac wprowadzac te nowe rzeczy, jak od lipca planuje powrot do pracy?

Nonek no to niezle dobrze ze nie przeczytal wiecej!!

dlatego wlasnie plissssssssss o zamkniety watek!! zeby nic nie trafilo w nie powolane oczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Lucky znawco, a co na noc podac bo bede pewnie na 4 wieczorki w tygodniu do pracy wracac wiec odpada mi jedno wieczorne karmienie i to niemale. Pewnie jakies mleczko modyfikowane? Wracam 13 sierpnia wiec jeszcze mam czas zeby mala przyzwyczaic.
 
maja - do 13 sierpnia to jeszcze wszystko sie może zmienić! Przede wszystkim mała będzie jeść już duuużo więcej produktów niż tylko mleko.
Daj spokój, jeszcze 3 miesiace a ty już się zamartwiasz.. - po prostu przyzwyczajaj małą powoli do zup, kaszek itp.
 
kurde ale się dziewczyny rozpisalyście ;-)

nam udało się odnowić kuchnie i pozbawić wczoraj możliwości rozrodczych jednego kota :cool2: został nam jeszcze drugi szmatławiec do załatwienia :tak:
 
Co tu tak cicho?

U nas wieje jak cholera...
na razie się nie wypuszczam z Nat na spacer...
wczoraj już byłyśmy...
ospa całkiem sobie poszła w siną dal...
jest OK!

W końcu zrobimy zaległe imprezy:) urodziny Pawła i moje... hehehe

Spadam... pisać artykuł:)
 
spoko, u nas jeszcze nie wieje - ale jak u was wieje to do nas dotrze jutro:-D

Wszystiego NAJ dla Pawła!!!

My dziś na szczepienie jedziemy.
 
reklama
kate a nie pada co chwile u Was? U mnie co chwile. Co chce sie wybrac przewietrzyc mala to zaczyna kropic. Ale przynajmniej nadrobie prasowanie, bo gora taka, ze nic nie widac. A na 14 mam klientke na mani i pedi. Znow sie bede grzebac w syrach:-D.
 
Do góry