reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
sugar - tuy szukaj na to spotkanie domku z ogrzewaniem i z wielkim zapasem opału:cool2::cool2: Jak tak dalej pójdzie to se kiełbaski na patelni usmażymy a nie na dworze:eek:
 
Kicia Olafek skończy za parę dni 5 miesięcy wiec zacznie szósty, i mozesz spokojnie zacząć wprowadzać pyszną zupkę Sugar, od 1 łyzeczki dziennie, potem 2, 3, 4... itd, potem owocki 1 łyzeczkę, 2, 3...
Kaszkę ryżową, czy kukurydzianą też juz spokojnie możesz podać:tak::-)

Maja pliz nie znawco:-):zawstydzona/y:
Sugar takiemu malińkowi 100ml dziennie to max jaki ja bym podała:-), ale czasem można napić młodego heubatką lub wodą jednego dnia, a potem kolejnego dnia dać mu wiecej soku. Tygodniowo ok 0,5 litra;-)
 
a ja wpadłam na zaje bisty pomysł i postanowiłam szmatławcowi wyjąć wenflon bo ją ztrasznie wkurzał :tak: no i ku rwa ja sikneło krwią ta zaczeła latać jak poje bana więc teraz udaje się w celu szorowania ścian w przedpokoju:baffled: następnym razem pier dolne się chyba w głowe za nim wymysle coś równie głupiego :eek:
 
My dzis mielismy drugie szczepienie i bylo ok
teraz maluki strasznie marudzi boli go reka tak ze nie mozna nawet dotknac

wazy 7.5 kg
ciemiączko zarosło (jak jest u waszych dzieci?)
zeberka zdeformowane lekko, jednak to byl poczatek krzywicy (zajebie lekarzy) mam go w zadnym wypadku nie sadzac i moze wroca do formy i nie beda tak odstawac
moj maly wogole nie garnie sie do sadzania wiec i ja nie przymuszam go

reszta super
 
Nieistotna, u mnie ciemiączko jak po porodzie, może trochę ruszyło, ale ja nie wyczuwam różnicy. Ale mały ma stwierdzony niedobór D3. Żebra ma ok.

Kate - miłego imprezowania! 100 lat!

Miłka :laugh2::laugh2::laugh2:

A ja dziś pierwszy raz w pracy - powiedziałam że będę do jesieni tj. przeprowadzki, przychodzić 3 dni po 6 godzin. Szef powiedział ok i super się cieszę. Także na razie powolutku będzie. Będę w pracy pn, wt i pt.
Dziś głównie plotki itepe. W pt porobię jakieś przygotowania, a od pn zaczynam pełną parą.
Maluch siedział z babcią, która zrobiła mi z domu tornado bawiąc się z nim wszystkimi chyba zabawkami :-D Zeżarł 160 ml Bebiko oraz dwa słoje (zupowy i jabłko). Szczęśliwy i nic nie płakał za mamą.
 
reklama
U Piotrula objawił się miekką potylicą, która ugina się przy naciśnięciu.
Przy badaniu do szczepienia stwierdził lekarz.
 
Do góry