reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Druga sie melduje.

Imprezka baaaaaaaaardzo udana. Nawet niezle sie czuje bo nie wypilam zbyt duzo. Pyzak znow ok 7 wstal:szok: Mam nadzieje ze to chwilwe.

Tatus wlasnie zrobil niuni sniaanko :-) a ja zalegam na kanapie.

A... nasi znajomi zareczyli sie wczoraj na party. Ona niczego sie nie spodziewala . Ja spiskowalam z nim zeby wsio jak najlepiej wyszlo. Ukrylam kwiaty, garniutur, pozapalalam swieczki, muze nastrojowa puscilam. Wszyscy w ogrodzie bylismy a ja do domu wyslalam a ta,m czekal on. No i wyszlo git.
 
reklama
maja, ty swatko ;-) fajnie, ze sie udala imprezka :-)

Roni, to tuz obok koscierzyny! z gdanska to jakies 40min bez korkow, podejrzewam! przyyyyyyyyjedz!

nonek
;-)

dzieki, laski, za gratki imprezy, naprawde, do dzis nia zyje. :-) a wczoraj jeszcze na zakupkach bylam, obkupilam Maksa na maksa ;-) bo bidul mi wyrosl ze wszystkiego doslownie. a u nas przeceny 75% w kappahlu i najdrozsza rzecz dla niego 16zl ;-) za krotkie spodenki z bluzeczka ;-) a tak to po dychu wsio :-D
sobie tez kupilam wreszcie wymarzony rozowy dres, znaczy sie spodnie ;-) i cardiganki dwa, bo juz nie mam w czym lazic, wsio lacznie za 100zl :-)
fajno :-)

kasu,
mam chec na tatoo malenkie takie, na spojeniu lonowym :cool2: lub przy kostce, ale powiedz, moge teraz, jak karmie? jakie sa przeciwskazania, jesli sa? bo moglabym np jeden, dwa dni odciagac i dac malemu pic z butli

dobra, ide ;-)
 
Wszystkim Aniom i Haniom zaległe 100 lat :-):-):-)

Aenye - gratki weekendowe imprezki i zakupów - widać jak ci tego było trzeba. :tak::-)

Buziaki dla wszystkich.

Ja wstałam dziś o 10:00 (NIE o 5 rano). Męza nie ma, dziecka nie ma, chałupa posprzątana, jakiś budyń na stole dla mnie zrobiony. Szczypię się i szczypię ale iluzja trwa :-D

Wczoraj zaryzykowaliśmy mega wyjazd do Krzesznej nad jezioro, trochę się połowicznie wybawiłam, połowicznie wymęczyłam, ale chłopaki szczęśliwe, wybiegane (niedługo półmaratony zaczną biegać jak na nich patrze ;-)), ja poleżakowałam na trawie, takze gites. :happy2:
 
Sie witam
aenya super ze imprezka udana i ze sie rozerwałaś :-) no i te zakupki :cool2:
Aniom i hani sto latek :tak:
Maja ty spiskowcu
Kasia super masz meza :szok::tak:
A my z młodym drugi dzien u babci bo przyjechała do domku na weekend mały lata po ogrodzie wali nury w basenie bosz on sie wody nie dyga wcale no i ze szlałchem gania mnie i leje hektolitry wody lodowatej na mnie i na siebie :-D
 
Aenye w zadnym wypadku!!! w ciąży, w czasie karmienia piersia tattoo ZAKAZANE

wszystkim gratuluje imprez i wypadow
moj maz ma dzis urodzinki i bardzo milo spedzamy dzien:-D
 
kasu sto lat dla meża :-)
A my własnie sie kapiemie młody idzie spać mam nadzieje ze padnie bo dniu w basenie i wioskowym powietrzu :-D czyli braku spalin miastowych
A my w planie miły romantyczny wieczor mamy :-p
dobranocki
 
hejo, plażowiczki, ja dziś miałam przeogromna ochotę na jeziorko i kąpiel, ale niestety albo stety moja siostra z mężem wymyślili kurs na giełde po samochód i zabrali mi do tego mojego męża. Miało być to niewinne godzinne przejrzenie ofert a skończyło się kupnem mazdy 626 full wypas opcja no i powrotem do domu o 15...:dry:
Tak więc siostra z Ufu mają brykę, ja jeziorka nie zaliczyłam, ale za to byliśmy na przejażdżkę w Annopolu, tam właśnie Wisła przeroczyła stan alarmowy, poobserwowaliśmy, porobiliśmy parę zdjęć.;-)
Dzis juz kombinuję co z jutrem, chyba normalnie jka gdyby nigdy nic do pracy pójde, bo jeszcze musze parę spraw załatwić (np podbić książeczkę ubezpieczeniową) a po pracy zrobię kurs po szpitalach z moim skierowaniem i popytam co i jak. Jak się nigdzie nie uda to we wtorek do mojego rodzinnego po zwolnienie.
Ale wiecie jak fajnie się czuję z tą myślą ,,rzucam to wpizdu", jestem szczęsliwa. Jak debil, kurde, ze mna jest naprawde coś nie tak;-)
Dobra, do końca września niech płacą, potem się zobaczy, jakoś to będzie;-)
 
reklama
Do góry