reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
wczoraj Fiol mnie zabil tekstem, jak w nerwach sie wydarlam, ze sa z Maksem niegrzeczni, paskudy jedne i nie znosze, jak sie tak zachowuja:
"MAMO, ALE TAKICH NAS URODZILAS, WIEC MUSISZ JUZ NAS TAKICH MIEC." :-D :-D :-D

noz pyskuje mi ostatnio co i rusz :-D az musialam zrobic poker face i potem dopiero wyjsc sie wysmiac do drugiego pokoju :-D
 
Halo? Jet tam kto???
Miłka - melduj - co z Wami???

aenye - no jak tam, puszczone oba skrzaty do pkola z zaświadczeniami o niezaleganiu salmonelli?;-)
 
no wlasnie, Milka!!! co u was??? pokaz malenstwo :-)

Dita
- a jo! puszczone z dowodem rzeczowym w lapie :-D tzn nie z kupa :-D :-D :-D

poki co nawet dyrka nie zadzwonila do mnie, ale jak zadzwoni, to jej nagadam. a najlepsze, ze - nie wiem, czy juz mowilam - Amelka tez ma. ale Mirel tego nie zglasza, bo Amel juz zdrowa, kupy normalne robi etc. wiec ewidentnie w pkolu ktos jest chory i roznosi.
 
aenye - hahahaha:-D:-D Trzeba było z kupą a co:-D. Btw oglądałam filmik z Felkiem, cudne bobo, cały czas uśmiechnięte. Tak słodki że aż szkoda, że sobie pozwolić nie mogę na takie;-). A nic z tego, jeśli nie wygram totka to za żadne skarby. Teraz jak dziewczyny obie do szkoły poszły i to jeszcze takiej gdzie naprawdę mało jest opłat - bankrutujemy:no: Dosłownie na nic kasy nie starcza

miłka - super że juz w odmu!!! Melduj melduj!!!!!!
 
eee nie ma co meldować zakwalifikowali mnie od razu do CC ze względu na obrzęki ( +11 kg w miesiąc) i cienką bliznę poprzednim CC która groziła pęknięciem macicy podczas skurczy ;-)

tylko strasznie długo czekałam bo w tym dniu mieli 11 porodów SN i niektóre trzeba było zakończyć CC i kolejka ciągle mi uciekała :-) myślałam, że tam zemrę bo byłam od poprzedniego dnia na czczo :eek:

No ale Helenka zdrowiutka, oczywiście podobna do A ;-) a marzyła mi się mała czarnulka podobna do mamy :-p
 
reklama
milka gratuluje, moze sie jeszcze Helena zmieni troszku;-)

aenye ja podobnie jak dita jak patrze na Feliksa to zachciewa mi sie trzeciego, ale kasy brak, miejsca brak, zreszta juz pisalam o tym:no:

im dzieci wieksze tym wiecej kasy leci niestety....
 
Do góry