reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

hej lasencje!

Agaton Aenye dzieki za troske. troche juz zeszlo, w niektorych miejscach zaszla skora calkiem zeszla, w innych jeszcze jest ranka.
Kasia Z dzieki za info co u was :)
Roni mala pewnie troche posiedzi ;)
Lucky kiedy T przyjezdza?
Agaton z tymi chlopami tak o juz jest...
Nieistotna a czemu Filip cie tak zeżlił?
Nonek a jak remont?


Plumek ma goraczke ponad 39 stopni, marudzi drugi dzien, teraz nawet placze przez sen! obstawiam zeby bo dawno nic sie dzialo w tym temacie!
czy wasze pociechy maja juz 5? to chyba boli najbardziej nie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kicia Filip zgubil mi drugi komplet kluczy od domu w sklepie, jak chcielismy z ochroniarzem ich szukac to zrobil scene i gryzl mnie
myslalam ze go rozerwe

Zobaczysz na buzi nie bedzie sladu, a jak nawet to lekkie i zakryjesz podkladem

Moj tez ma dzis goraczke katar i biegunke ale stawiam na tę 4 w buzi :)
 
Nieistotna hehe tez bym sie pewnie wku...
ale znalezliscie klucze?
Odnosnie blizn : senk w tym ze nie uzywam w ciagu dnia podkladu, tylko na "wyjscia wieczorne" wiec wolalabym nic nie miec :-(
Cos podajesz Filipowi przeciwbolowego?
 
hej, my juz mamy wsio posprzatane, goscie wyjszli i dzieci spia. coz z tego ;-) ide spac.

przeraza mnie wizja wyjazdu za tydzien. przeciez ja pol domu musze zabrac!!! :szok:
i mam jeszcze tyle spraw do zalatwienia!..

cos jeszcze mialam pisac i zapomnialam.. aha, Maks ma jakies jazdy z cycem, bardzo malo je :confused::confused: od dwoch dni na noc klade sie z piersiami kamieniami, tyle mam pokarmu, a zawsze spijal do ostatniej kropli :confused: chyba mi sie @ zbliza, moze dlatego takie harce..? dzis w ogole od 15 do 23 nie spal, szok, cos mu sie chyba jeblo, a moze to przez gosci.. ale nic nie spal, nic a nic.. dzielnie i bez najmniejszego placzu z nami siedzial i sie smial (cudnie sie smieje :-)), hehe :-)

no nic, ide..
 
hej babeczki!
co podajecie na kaszel dzieciaczkom?
Brunio nigdy nie kaszlal a dzis rano obudzil sie z przerazliwym kaszlem,takim mokrym, i nie mogl odkrztusic tej flegmy i 2 razy zwymiotolwal:baffled:

Kicia Brunio kazdy zabek przechodzi z goraczka i biegunka:-(usciskaj Plumka:tak: a o buzie sie nie martw, nie bedzie sladu.

Nieistotna dlatego ja Bruniowi nie daje kluczy, kiedys zgubil mi klucze w domu, musialam wyjsc a nie moglam:baffled: szlag mnie trafil:baffled: znalazlam je pozniej w szafce z butami...

Aene dzasz rade, odpoczniecie sobie:tak:a co do cyckow to wspolczuje, ja zawszemialam tyle pokarmu ze myslalam ze mi cycki rozwali:errr:
 
Kasu jesli dobrze pamietam to meltus sie ten syropek nazywal...dobry jest...przynajmniej u nas sie sprawdzil.I vit c nie zaszkodzi w wiekszej dawce.Zdrowka zycze.

Kicia ja mialam cale czolo w bliznach po wypadku w sumie wszystkie nie zeszly ale juz sie do nich przyzwyczailam...a podkladu wogole nie uzywam. Bedzie dobrze.

Lece sie pakowac bo niedlugo mamy pociag.
Kurcze zauwazylam ze ja ostatnio pol zycia w pociagach spedzam.
 
hej
u nas nocka koszmarna!!
maly co chwile budzil sie z placzem plus goraczka ponad 39 stopni!
dziasiaj zobaczylam na jego jezyczku pelno plamek!
chyba go to bardzo boli,nawet nie chce dac sobie zagldnac, zero jedzenia.
stawiam na AFTY!
czy ktores bobo to mialo?? - jakos nie przypominam sobie!
po 15 lekarz , coby potwierdzl moje przypuszczenia!
strasznie mi szkoda bidulki :-(

Kasu nie pomoge, Plumek jeszcze nie mial takiego kaszlu.
Patrycja nic sie nie martw napewno zaraz nadgoni z jedzeniem!
Maja Ilona dzieki :)
 
no i @ sie pojawila i czuje sie lepiej, w ogole jak dostaje @ to mam wrazenie ze od razu 10 kg chudne, i juz mnie takie obzarstwo nie ogarnia w zeszlym tyg. caly czas chodzilam z mega glodem mimo ze jadalam a od wczoraj nic!!!

niestety z J mamy chyba najwiekszy kryzys ever...
wczoraj padlo tyle slow, ze nie wiem jak to bedzie :( na szczescie wyjezdza na tydzien i odpoczne od niego, a jabrdziej mnie denerwuje fakt ze Agata ta atmosfera nasiaka :((((
ale powiem wam ze jestem w szoku tym jak on mnie odbiera, jak podsumowuje pewne rzeczy o ktorych mowie, nie miesci mi sie to w glowie, a ja go kocham po prostu, ale ile mozna wytrzymwac i przyjmowac z "usmiechem" rozne obelgi i krytyke...i tak sie w kolko kreci...
 
reklama
U nas angina i 39stopni, antybiotyk i padka

lece zrobic obiadek i potem usiade do was na chwile

Agaton znam to z wlasnego domu, wspolczuje i zasylam cieple fluidy
 
Do góry