reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
No to rzeczywiscie niezle tempo zakupow:) my lozeczko i wozek pewnie kupimy w 2 polowie listopada, zeby zapach domowy byl a nie sklepowy:)
Dzis jeszcze jade raz do tego sklepu i sobie dokladnie obejrze ten wozek, poskladam, porozkladam i pojezdze nim po sklepie:)))
Jutro odbieram wyniki testu glukozy i ide do gina...mam nadzieje ze nie ma cukrzycy chociaz dieta by sie przydala bo juz niedlugo skala na wadze sie skonczy....:confused:
 
ale zauważcie , że ja mam termin na 30 listopada ! a na dodatek gin mnie straszy , ze porodu powinnam wypatrywać już od 15 listopada , bo szyjka zaczyna się skracać - zatem myslę , że tempo zakupów wcale nie jest takie porywające ;-) ( obroniłam się ??;-) )
 
reklama
Po wizycie u gina :happy:

Piotruś cały czas jest chłopcem, ładnie jąderka było widać.
Siedzi sobie na głowie (ulubiona pozycja od 12 tygodnia hihi) ;-)

Bawił się pępowiną, mały łobuz :-D

Waży 1400 g, czyli w normie. Wszystkie wymiary ogólnie w normie, termin cały czas na 17 grudnia średnio wychodzi, jak i od początku wychodził. Głowę ma lekko większą od brzuszka, ale podobno dobrze, bo mniejsza szansa zwichnięcia barków przy porodzie (ja wiem, że to ten gin tylko tak pociesza ;-))

A przyjść mi kazał za miesiąc, jakby coś się działo to dzwonić. No i w sumie dobrze :happy:
 
Do góry