reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

hehe aldo - moja babcia urodziła mamę po dniu spędzonym na buraczkach - spalone plecy, poród na leżąco [lata 50-te] to musiał być fun :-(
 
reklama
rysia ja bym zostawiła sobie dłuższy przód a nie na równo bo na równo bic ci nie wysmukli buźki a przy dłuższym przodzie efekt wyszczuplania jest;-)...powodzenia życzę:-)
aldo kciuki zaciśnięte
fioletowa miłego dnia w przedszkolu
sweety martusia buziaki


mnie pogoda daje się we znaki dziś ani gorąco ani zimno ale ciśnienie jakieś nie takie :-(
 
Sweety sex jest MINUMUM raz dziennie od jakichs dwoch tyg. ;-) i nic hehe uparciula mała :-)
fioletowa wow hardcore, kiedys to kobiety byly chyba mocniejsze niz dzisiaj i mentalnosc mialy inna, ze to wszystko wytrzymywaly.
 
ja nie wiem z czego były ulepione - jak sobie pomyslę że pradziadek ukrywał się a prabacię z siódemką dzieci na syberię wywieźli to to jest dla mnie tak abstrakcyjne że nawet nie umiem sobie tego wyobrazić... ja uważam że kobietom z pokolenia naszych babć prababć i mam to medale się należą jak nic
 
no historie naszych babć prababć są naprawdę dramatyczne.......... ale ja ogólnie myślę że nie o silę tamtych kobiet ale o warunki w jakich im przyszło żyć i raczej my jeśli byśmy żyły w "tamtym świecie" to tez dałybyśmy radę....... no bo co by nam pozostało do wyboru śmierć .........po za tym kto wie czy nasi wnuczkowie nie będą opowiadać naszych historii jako coś mrożącego w żyłach;-)...... a swoją drogą jestem ciekawa czy czeka nas taki przełom cywilizacyjny jak naszych dziadków i pradziadków ciekawe co jeszcze my ludzie jesteśmy w stanie wymyślić aby ułatwić sobie życie.....
 
hehe nikola juz to widzę, nasze prawnuczki "ty a moja prabacia to jeszcze w ciąży była" "nom, moja też, a na porodówce nie miała znieczulenia" "nie no, moja była postępowa, dali jej zzo" :-):-):-)
 
reklama
Witam dziewczynki,
Aldo mysle o Tobie i nie denerwuj sie, jutro termin wiec szansa jest! :-)
U mnie bez seksu i wiekszych wywolywaczy i jakos poszlo:-)

Kochane powiedzcie mi dlaczego moja Micia wozka nie lubi? wkladam do gondoli i momentalnie jest placz...20min mija zanim sie uspokoi ale czesto ja niose, druga reka pcham wozek zeby sie uspokoila lub oko zamknela...
W foteliku wczora w samochodzie i pozniej w urzedzie przespala 3h a gondola jest be! stwierdzam, ze ona ciasnote woli chyba..
No i dzis sprobuje z chusta moze latwiej bedzie.

Poza tym juz mloda charakterek pokazuje, raczki sa najlepsze.

Rysia bedzie dobrze, pochwal sie pozniej fryzurka!
 
Do góry