reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :)

reklama
Hej dziewczyny,co tu tak pusto,nie ma tu chyba za wiele osób :-(Jeśli tylko możecie to piszcie...smutno jakoś jak zerkam na forum a tu cisza:-(U mnie dziś mija tydzień leżenia,dziś czuje się na prawdę bardzo dobrze,nic mnie nie boli,brzuch mięciutki lekki jak nigdy,ani jednego skurczu ani ukłucia.Dzidzia się wierci i nawet chyba dziś rano miało czkawkę:tak:
 
no jakoś wszystkich wymiotło, fajnie że masz takie objawy, to pewnie oznacza że jest dobrze
czkawki są śmieszne ;-)

heh a ja wczoraj byłam u mojej kumpeli, jej syn jest o pół roku starszy
chłopaki się super bawili, trochę za super bo rzucali samochodzikami w ściany i narobili dziur, podobno młody mojej koleżanki już miewał takie pomysły...
a ja się śmiałam, że martwic się nalezy jak jest za cicho, a tu było ewidentnie za głośno ;-)
 
Hej dziewczyny, jadę jutro do mojego lek i może już płeć będzie widać.....i mam nadzieję że będzie wszystko OK. To dopiero 11 tc a gdzie tam do końca....dla mnie ważne jest żebym tylko mogła do pracy chodzić, bo inaczej to będzie źle.....ale za o słoneczko za oknem, jesień zapowiada się pięknie......aga-pik leż i leniu**** ile możesz :-) pozdrowionka dla wszystkich
 
Hej mamuśki, jestem właśnie po wizycie u lek. Uffff, wszystko OK, maleństwo rośnie ma już 44 mm(3 tyg temu miało 15 mm) tak czy tak trudno jest mi sobie wyobrazić takie maleństwo....ale jest dobrze i to najważniejsze.Szkoda że płci jeszcze nie widać, może za 2 tyg już coś zobaczymy.....i jak wszystko będzie OK to za 2 tyg koniec z faszerowaniem się lekami....oj czekam na ten moment jak na zbawienie....pozdrowionka dla wszystkich:-)
 
madzikd super że wszystko w porządku:-) Jakie te leki bierzesz?Co do płci to wydaje mi się że 11 tc to za wcześnie,przeważnie płeć widać dopiero od ok 15tc .
 
aga-pik leków to mam całą serię tzn: duphaston, luteina, acard, metypred,clexane - zastrzyki niestety) i dwa rodzaje witamin na rano i na wieczór.... oprócz clexane zniosłabym wszystko.....a ty jak tam z polegiwaniem...pozdrawiam
 
ooo matko leków masz jak w małej aptece;-)..ja jak na razie tylko duphast, luteina i magnez. U mnie jak znośnie ale i momentami ciężko,w piątek mam wizytę u lek.,zobaczymy co dalej....strasznie się denerwuje,tak bym chciała żeby to był tylko fałszywy alarm i nauczka dla mnie żeby bardziej o siebie dbać.
 
Dziewczyny jak wy liczycie tc,ja się gubię bo według OM to 22 tc a lekarz mi wpisuje w karte że 20tc bo tak widzi na USG,nie wiem jak mam teraz liczyć,w szczególności że teraz jak odliczam tygodnie do tego magicznego progu gdy dziecko będzie mieć szanse na przeżycie
 
reklama
aga licz wg om, bo w usg to ci sie bedzie coraz bardziej zmieniać - ja pod koniec ciązy miałam rozbieżność na jednym usg 4 tygodni, w zależności od pomiaru
a poza tym trzymam kciuki żebyś spokojnie dała radęco najmniej do 38 tc
trzymam kciuki za piątek
 
Do góry