reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Dziewczyny padam......baterie mi sie wyładowały chyba.......:szok::szok:
Nie nadrobiłam wpisów -nie dam rady,,,,,:-:)-:)-(
Jutro obiecuję przeczytam wszystko:tak:
Dobranoc
 
reklama
Hej!
Lekarz w zasadzie sprawdzil puls dziecka i tyle. Puls jest ok. Pielegniarka mnie wazyla, pobrali mocz i zbadali moje cisnienie. Koniec. Kropka. Gin powiedzial, ze pewnie niebawem zobaczymy sie w szpitalu, ze moze tydzien wytrwam. Moze. A mi skurcze troche przeszly. Nadal je mam ale sa chyba rzadziej (nie mam czasu notowac kiedy je mam) i nie tak bolesne jak te ktore mialam w nocy czy rano. No wlasnie - teraz mam skurcz :/ Ta krew mnie martwi najbardziej. A tym razem zapytalam pielegniarke czy badanie rozwarcia moze przyspieszyc akcje porodowa i powiedziala - TAK. Moj M to mysli, ze to wszystko przez to ze tydzien temu lekarz mi sprawdzal rozwarcie. Po tym badaniu plamilam (w srode je mialam), a w sb. zaczal wypadac czop. Na ang. wiki jest napisane, ze takie badanie ginekologiczne moze naruszyc czop. Moja rada - nie pozwolcie spradzac rozwarcia jak nic sie nie dzieje (przynajmniej dopoki nie jestescie w 39tc). Trzymajcie za mnie kciuki. Tak chcialam byc w ciazy chociaz z 39t :(((( Oby dzidzia byla zdrowa. To najwazniejsze. W ogole to jakos przez ta ciagle zle mysle o sobie. Cos ze mna nie tak, ze rodze dzieci tak wczesnie :(((
 
Witam sie bardzo poranni :)

dzisiaj w pelni sil - po przespanej niemal nocce (jakies 5h spalam!).

Ameryka jesli lekarz nie reaguje to chyba nie ma tragedii. Jestes juz po 36 tygodniu wiec tez nie paniukj - Maluch juz na pewno spory i dasz rade nawet jakby teraz sie urodził. W koncu juz niemal donoszony i wszystkie niezbedne organy ma wykszatlcone.

Ale jestem głodna, a na dodatek mam smaka na nie wiem co.. chyba sledzie :) lece do lodówki.

Miłego dnia dla Was!
 
Ameryka - współczuję sytuacji, ale tak jak pisze Loka, jeśli lekarz Cię zbadał i nie widział nic niepokojącego to powinnaś być spokojna. Co do tygodni to 36 to nie taki zły wynik, choć oczywiście życzę Ci, żeby jak najdłużej dzidziuś wytrzymał w brzuchu. Z badaniami pewnie masz trochę racji, choć ja jestem badana 2 razy w m-cu (2lekarzy), a ostatnio nawet częściej i porodu jak na razie nic nie zapowiada.

Loka - zazdroszczę wyspania i smacznego :-)

Jotemka - szerokiej drogi :-)

U mnie noc spokoja jeśli chodzi o brzuch, ale Oliwka razem ze zmianą czasu skróciła sobie sen o godzinę, a dodatkowo wymyśliła, że mama pół nocy powinna spędzać w jej łóżku, więc ok 3 po mnie przyszła, a rano bunt, bo mama jej w nocy uciekła ;-) . Mam nadzieję, że jej przejdzie - i jedno i drugie. Dzisiaj na szczęście zapowiada się trochę spokojniejszy dzień, choć musimy zrobić wycieczkę i przedłużyć umowę tel. Potem tylko obiad, więc jest szansa, że uda mi się jeszcze coś ponadplanowego zrobić :-)
Miłego dnia.
 
Witam :-)
Ameryka synek już duży i donoszony. A Ty już będziesz miała z głowy i utulisz maluszka.
Madzik super, że Emma już taka duża :-)
Agunia dobrze, że już jesteście w domu. Naciesz się synkiem, a potem nadrobisz.

Ja córkę zawiozłam, po drodze kupiłam sobie drożdżówkę i teraz zajadam do kawki :-)
 
Dień Doberek Kobitki:)

Jotemko jak dzisiejsze samopoczucie?

Ameryka jestes juz w 37 tyg. Nie ma potrzeby zebys sobie cos wyrzucala bo dziecko jest juz donoszone:)

Truskawkowa witaj:)

Loka mi jeszcze zostały racuchy:tak:

Zuzanka zycze luznego dnia:)

Dziewczyny czy wierzycie w przeczucia lub intuicje? Od wczoraj wieczorem gdzies w glowie kolacze mi sie mysl ze Kubus lada moment zabierze sie za ewakuacje:confused: Rano pierwsze co mi na mysl przyszlo to musze miec naladowane telefony:tak:
 
Bry!! Słonecznie nie jest, aczkolwiek wstało się dość dobrze po w miarę przyzwoitej nocy zatem im dalej tym lepiej :-p
Smacznych kawuś życzę :-) Ja swoją też kończę, dzieci w szkole... ciiiiiiiiiiiiiiiiisza. Raj na ziemi. No bez kitu.
Ale, ale... nie może być za fajnie, nie? Dziś muszę się stawić u gina. Nawet nie wiem na którą... między pacjentkami [moja ulubiona opcja]. Golić się? Nie golić? Co będą robić? KTG? USG... kurna no nic nie wiem. Miałam jednak nadzieję nie być zmuszoną do tej wizyty :dry:
Trzymajta kciuki, żeby mnie czym nie wkurzyli, bo ja sobie niczego wywoływać nie dam a o szpitalu ani myślę :-p

A póki co.... full relax.

ameryka - tak jak mówią dziewczyny. Spooookojnie. Co by nie było to dziecko już dorodne i poradzi sobie poza brzuchem w ostateczności. Co do badań rozwarcia... teraz nie miałam badane wcale... w poprzednich ciążach co miesiąc a i tak dzieci były przeterminowane, albo w terminie więc u mnie akurat nie było związku.

kroczek - mnie się wydawało, że takie coś jak intuicja mam. Generalnie skutecznie mnie w ciąży zawodzi. I się nie zdziwię jak z Hani powstanie Henio :cool2: Takich przeczuć ja miałam setkę i żadne się nie sprawdziło...życzę by u Ciebie było inaczej
 
Kroczku, ja w intuicję jak najbardziej wierzę :tak: Mi podpowiada, że urodzę niebawem... Cały czas myślę co tu jeszcze trzeba zrobić, u mnie niby wszystko przyszykowane, ale mąż 350km ode mnie i jeszcze parę spraw musi domknąć zanim go tu ściągnę, więc oby do jutra popołudnia nic się nie zaczęło. Dziś w nocy mała tak mnie rąbnęła w brzuch, że myślałam, że to skurcz i momentalnie się rozbudziłam, pierwsza myśl - włosy mam nieumyte :rofl: Ale że nic się nie działo to usnęłam i całą noc śnił mi się poród - to już drugi dzień z rzędu... Zaraz idę włosy myć!

Miłego dnia Dziewczyny i może któraś w końcu rozpocznie terminowe, kwietniowe rozpakowanie? ;-)
 
reklama
Witam i Ja:tak:
Akana- depilacja w ciąży powinna byc zabroniona-przecież to istna akrobacja.Chodakowska się przy tym chowa:-D:-D

Kroczku hmmm intuicja.....niby jest, ale u mnie tez jakoś odwrotnie działa;-) Przeczucie miałam 2 razy na dziewuszkę-a będzie 2 chłopaków:-D:-D Nawet raz zakład przegrałam bo też panne obstawiałam hahaha Ale może Tobie się sprawdzi-oby jeszcze nie:-)

Edysiek zbije za tą drożdżówkę:-D:-D

Jotemko jak humorek??

A mnie standardowo chce się spać:tak::tak:


Zapomniałam- dziś kończę 37 tydzień(tak dla przypomnienia gdyby któraś zapomniała:-p)
 
Do góry