reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

hejka Tygryseczek - znamy się z lipcówek :) widzę, że idziemy łeb w łeb z tygodniami ciaży :) kiedy idziesz na pierwszą wizytę do lekarza?
 
reklama
Aniolek tak znamy sie z lipcowek :) hmmm u mnie to inaczej troche ja w UK mieszkam i wizyte mam u poloznej dopiero 2 wrzesnia :( tyle czasu czekania..... a do najblizszej przychodni pl mam 150 km w jedna strone...:( no i wizyty strasznie drogie niestety wiec pozostaje mi czekanie.....
 
Cześć. 29.07 pojawiły się dwie kreseczki na teście. Ostatnia miesiaczka była 26.06. Jeszcze nie zdążyłam dostać się do lekarza. Termin porodu mam około 02.04.2014:-). To Będzie moje pierwsze dziecko. Mam pytanie, czy łykacie kwas foliowy?
 
Hej przyszłe mamuśki :)
Ja według internetowych obliczeń mam termin na 1 kwietnia (prima aprilis) ;) Gdy okres mi sę spóźnil zrobiłam 3 testy i wszystkie wyszły pozytywnie:)
Mieszkam w UK i nie byłam jeszcze badana, czekam obecnie na list ze szpitala z zaproszeniem na pierwszą wizytę. Jeśli nei dostanę go w ciągu najbliższych 2 tygodni to pójdę prywatnie do polskiego gina by sprawdzić czy wszystkow porządku.

Jestem senna strasznie, spię prawie całą dobę z przerwami na posiłki i wc ;) to tak jak niemowlaczek :D
 
Cześć. 29.07 pojawiły się dwie kreseczki na teście. Ostatnia miesiaczka była 26.06. Jeszcze nie zdążyłam dostać się do lekarza. Termin porodu mam około 02.04.2014:-). To Będzie moje pierwsze dziecko. Mam pytanie, czy łykacie kwas foliowy?

Ja łykam zestaw witamin, w którym jest równiez kwas foliowy.
 
Ostatnia edycja:
Chcicłam się poskarżyć, że mi się suwaczek nie wyświetla, ale chyba się właśnie pojawił hihihi :)

Aniołek, dziękuję i wzajemnie :)
 
reklama
Witaj kolezanko z UK :) ja tez czekam na list a do poloznej ide 2 wrzesnia.... kupe czasu....
Niestety daleko mam do najblizszego PL gina... takze poczekam moze bedzie dobrze ...?
 
Do góry