reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Witaj kolezanko z UK :) ja tez czekam na list a do poloznej ide 2 wrzesnia.... kupe czasu....
Niestety daleko mam do najblizszego PL gina... takze poczekam moze bedzie dobrze ...?

Ja rozważałam nawet przelot do Polski na konsultację, by w razie zagrożenia dostać jakeś leki.. bo tu właśnie jakoś tak nie interesują się wczesną ciążą :(
Staramy się o dziecko już dość długo i dlatego jestem troche zeschizowana. (to moja pierwsza ciąża).

No ale grunt to mysleć pozytywnie, napewno będzie dobrze jak już się tam fasolek zadomowił :)
 
reklama
Witam wszystkie nowe mamusie :biggrin2:Cieszę się, że jest nas więcej. Ja łykam witaminy w zestawie (jest tam kwas foliowy). Ewelinka, Kali, Tygryseczek, Orchidea - widzę, że będziemy mieć maleństwa w tym samym terminie.
Kali - nie denerwuj się tak, bo niestety nerwy nie są pomocne w ciąży. Staraj się myśleć pozytywnie.
Anna,gingerka - dzięki :-)
 
hej dziewczyny jak tam wam sroda mija..? u mnie nudnawo i deszczowo....
Boje sie strasznie tego wrzesnia.... bym chciala aby wszystko bylo dobrze.....
Narazie nic nie wskazuje na to aby bylo zle....
 
Tygryseczek - mi bardzo pracowicie, marze tylko o tym żeby się położyć do łóżka, i to będzie pierwsza rzecz którą zrobie jak przyjdę do domu. ja jeszcze muszę czekać tydzień do wizyty u lekarza.... mam nadzieje, że będzie wszystko dobrze.
 
reklama
Do góry