reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Moi rodzice kupili piżamkę z Psim Patronem w Textil Market. Jakościowo super. Pewna już kilku krotnie i nic się nie dzieje. Polecam.
U nas hardcore, bo chce ze wszystkim zdążyć przed godzina "W" a jeszcze z autem do mechanika jeżdżę to jest co robić.
 
reklama
Ja dziś polewam kawę
Wczoraj się wkrecilam w świetny film do 23.30 i okazało się ze to pierwszy odcinek był i zostawił mnie w napięciu. CHYBA wieczorem poszukam na necie czy nie ma.

Edysiek wiem wszystko co z psim patrolem cena w górę leci, widziałem fajny zestaw plecak portfel zegarek i figurki ale jest wszystko niebieskie i wersja ewidentnie dla chłopca a tani bo coś 50 zł.. .

Truskawkowa znalazłaś telefon?

Agunia jak J? Zrozumiał swój błąd? Moja niestety jak są słodycze to swiruje okropnie,nie może na wierzchu leżeć bo ryk
 
Mika robiłam ale w Diagnostyce zrobili mi mocz bez osadu bo M chyba źle zlecił i niestety muszę w weekend sama podjechać. A moja lekarka twierdzi, że na końcówce tak może byc. Hemoglobina niska ale ona też nie rusza. Sama więc dietę zmienilam i wywar z pietruszki pije, żeby się w szpitalu nie zaskoczyć jakimś dłuższym pobytem przez moje wyniki.
Popatrzcie na txm24 za motywami z psim patrolem, ta sama pościel w smaku jest 40 zł droższa a na allegro o 20 zł. Jak jeszcze gdzieś w pobliżu macie ten sklep to odbiór osobisty za free.
 
reklama
Do góry