• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Truskawkowa wymiatasz :D

Milenko też myślałam o takich figurkach z Psiego patrolu. Może takie gumowe do kąpieli jej kupię. Muszę poszukać.
Kupiłam jej piżamkę z pieskami to teraz nie chce spać w innej. Muszę rano prać, żeby do wieczora wyschła. Chyba muszę drugą zamówić.
 
reklama
Truskawkowa mysle ze osiagnelas ten szczyt:-p

Edysiek jaka pizamke?ja wieczorem siadam do smyka bo jest wyprzedaz,oj pewnie znowu poplyne:szok:
Starszakowi znowu dresow brakuje to jest okazja.
 
reklama
bc0da66c4dfeb01718d2d1271b7a.jpg
takie zaproszenia chyba zamowie
 

Załączniki

  • bc0da66c4dfeb01718d2d1271b7a.jpg
    bc0da66c4dfeb01718d2d1271b7a.jpg
    502,5 KB · Wyświetleń: 321

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry