reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
VILTUTTI o fajnie,czyli dobrze sie Wam tam mieszka.

ANCONA 3razy czytałam i myślę w jakim celu stawiałaś słoik na foteliku,buhaha.Fajny patent masz,dziadkowie pójdą tym tropem żeby go pomóc sfinansowac?

EDYSIEK heh,chyba znasz odpowiedz

AGUNIA że co?a co to kieszonkowe:-D,Ona nawet kartki z życzeniami na urodziny czy dzień dziecka mu nie przysłała,ale to temat rzeka..
On u niej nie był wczoraj,dziś zadzwonił bo wczoraj nie było mojego m i nie miał z czego,ale dziś już focha miała i nie odebrała.A info miałam od brata
 
Milenka wasza babcia wymiata, wstydziłaby się - od dziecka wymaga a sama ma w nosie pamięć o jego świętach 8-)
Nasi dziadkowie myślę że załapią o co chodzi ze słoikiem :D

Agunia może coś do niego dotrze ;) chociaż na chwilę hehe
 
Dla odmiany, żeby nie wpaść w rutynę było dzisiaj naprawdę ok, poza jednym małym incydentem
jak mu sie woda z "basenu" wylała , a Pepa nie zdarzyła sie jeszcze nauczyć pływać, ale to była malutka awaria.

Pół wieczora nawijał "Kamillll lecccccc - brawo Kamil "
Także naprawdę jakbym dzisiaj narzekała to bym zgrzeszyła.

Wczoraj wpadliśmy do babci z życzeniami, a dzisiaj siedzieliśmy w domu z domowymi dziadkami.
F zarobił 100zł - skubany tak sie nauczył, że trzeba do skarbonki wrzucić.

Milenka - wasza babcia pobiła wszystkie.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i super tak powinny wyglądać weekendy,dzieci zadowolone i grzeczne[no dobra Julek się wyłamał ale to tylko chwilowy incydent:cool2:]:)

MIKA F zaradny chłopak.nie długo na jakąś fure zarobi:rofl2:
 
W sumie nie wiem czy zostaniemy tu, czy nie. Póki co jest ok, ale trochę dziwnie.
Mieszkanie zawsze można sprzedać, właśnie robimy to z naszym poprzednim, mam nadzieję że szybko się opchnie.
 
reklama
Ja juz dawno po kawie ale chyba druga nie dlugo zrobie.
Mlodej sie w nocy cos snilo bo wstala to pytala czemu w nocy na nia krzyczalam:laugh2:,chyba ze to ja lunatykowalam.
 
Do góry