reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Nie wiem czy na plus bebilon ma wiecej witamin niz mleko krowie.
To sprobuj poszukac żelki witaminowe albo wlasnie taki syrop galaretkowy.bo tego jedna lyzke trzeba a vibowitu duzo wcisnac
 
reklama
Milenko masz rację z tym Bebilonem dlatego napisałam prawie. Daje mu Bebilon tylko rano i wieczorem. Do tej pory pił także w dzień ale szły tego takie ilości że masakra. Póki nie poprawi morfologii to zostawie to mleko.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj chyba za duzo mleka pije...
Nie chce jesc. Teraz juz go pilnuje. Rano mleko, teraz wlasnei rogala maslanego je(sam srodek oczywiscie). Na obiad kopytla zrobie,podwieczorek obowiazkowo-dzis chyba placuszki na sodce no i kolacja moze jajo.
Wczoraj zjadl bulke,zupe,gofra na podwieczorek i kolacje. No i mleko przed snam.
Ale w poniedzialek no tylko troche zupy i nalesnika na kolacje.
W niedziele mielonego u tesciowej...i to bylo na tyle....reszta to mleko...
Badan mu jeszcze nie robilam. Zaczynam od systematycznego jedzenia i ograniczenia mleka bo wlasnei mleko winie za brak apetytu i...sluz w kupie.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kroczku my dajemy te zelki od 4 roku zycia. Jeden dziennie. M czeka na niego z wywalonym jezykiem [emoji2] konsultowalam z pediatra i mowila ze jak 1 dziennie to spokojnie moze to brac. Co najwyzej bioaron junior jest to wciskania w napoj czy mleko. No i sporo buraczkow np my robimy placuszki buraczane z jablkiem. Miki uwielbia.
Ja dzisiaj kawy potrzebuje dozylnie.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Truskawkowa to i tak masz raj bo u nas takie regularne posiłki to marzenie. Czasami śniadanie przeciąga nam się do godz 11 bo Kuba je na raty:/ Nie mogę przez to zapanować nad rytmem jedzenia bo wszystko się rozłazi.

Już nie mogę doczekać się świeżych owoców u nas na działce bo moje dziecko całe lato żyłoby tylko malinami, borówkami i pomidorami. Ale dobre chociaż tyke

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kroczek daję te od 4 roku, vibovit lub marsjanki. Ale badania muszę mu powtórzyć, bo znowu je bardzo kiepsko. Teoś, który jak na swój wiek je niewiele i tak je więcej od Julka.

Napisane na Redmi 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry