reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Dziewczyny u mnie pech na maxa!!! Moj piatek 13 zaczal sie juz wczoraj po 16 godzinie. Bylam spakowana juz na basen a tu nagle taki wiatr sie zerwal pourywalo kable 50tys ludzi bez pradu bylo az do dzisiaj do 13godziny.
Jak siedzialam wczoraj z mala w takiej ciszy po ciemku przy swiecach kolo 17 usylszalam z zza sciany (mieszkamy w blizniaku) "hjælp mæ" co oznacza
"pomoz mi"... Mysalalam ze dostane zawalu... Za sciana mieszka bezreki chorowity 90letni staruszek... Ubralam tylko buty kurtke, malej czapke i kurtke i pobieglam...
Znalazlam go na podlodze w kuchni... Juz ledwo zipial.... Dalam mu wody bo lewo slowo umial z siebie wykrztusic... Okazalo sie ze lezal tam od od 5:30rano!!! Mowi ze probowal caly dzien do mnie wolac o pomoc ale nie slyszalam... Dziewczyny ja ryczalam tam glupia tam :( gdybym nie wylaczyli tego pradu to moze wogole bym go nie uslyszala... Biedny zemdlal i polamal sie w kilku miejscach.. 12 h bez jedznia, picia i lekarst z bolem wolal mnie o pomoc...
Szybko zadzownilam po ambulans i rodzine... Na szczescie jest w szpitalu pod opieka lekarzy.
Cala noc nie moglam spac! Wdzialam jego smutne oczy... Biedny myslal juz ze umrze i nikt mu nie pomoze. Jak tylko wyjdzie ze szpitala to pojdziemy do niego z moim, moze trzeba pogadac z rodzina o zamontowaniu jakies alarmu w domu albo dac mu chociaz jakis telefon komorkowy... Bo przeciez tragedia sie stanie kiedys. Ja nie wiem jak oni moga pozwolic mu zyc samemu...
Zagladaja bardzo rzadko do niego. Juz by o wiele lepiej mial w jakims domu starcow. Saruszek nawet autem sam sobie po zakupy jezdzi!!!! My mu pomagamy jak mozemy oczywiste ale nie zawsze sie da.
Jestem strasznie zmeczona... Uspalam mala ide wziasc cieply prysznic i ugotowac jakis obiad...
 
Mój synuś przestawił się na tryb nocny:szok:.
Rano kopnie kilka razy po śniadanku i zamacha rączką po obiadku a tak to cisza. Za to jak wybija 22.30-23.00 to się zaczyna balanga! Fikołek za fikołkiem, kuksańce, kopniaki i inne wywrotki.Oby nie zostało mu to po urodzeniu.

Wiecie co obudziłam się dziś o 3 w nocy taka głodna, że zjadłam 3 kromki chleba, wypiłam szklankę mleka i jeszcze poprawiłam kilkoma ciasteczkami własnej roboty i czekoladowym cukierkiem:zawstydzona/y:.

muniuś
dobrze że nie musisz glukozy powtarzać. A co do kg to najlepiej jak ja tez zrezygnowałabym z białego pieczywa, ale u mnie nie ma piekarni z dobrym ciemnym pieczywem, musiałbym codziennie na drugi koniec miasta jeździć:wściekła/y:.
podziwiam cie, ze masz siłę nadrabiać zaległości na forum.
Moniqaa widocznie tak się ułożył że słabo czujesz ruchy, ja też w ciągu dnia prawie nie czuję, dopiero jak się położę i....przykryje brzuszek kocem. Bo tak nie działa ani słodkie, ani nic innego. Tylko ciepło i ciemność.
Mrówka ale mnie rozbawiłaś z tym aerobikiem:-D. Ale rzeczywiście to wysiłek jest niemały, jeszcze obcinanie paznokci u stóp do tego:-D.
Super wieści!!!
Agnis fajna taka paczka z pracy - praktyczna, a nie jakieś tam głupoty:tak:.
Moniqaa ja cenię sobie babydream ze względu na przyjazny skład tych kosmetyków, ale do pupy kupiłam bepanthen (ten krem to i na sutki się nadaje) i sudokrem. Co wkładek lakacyjnych to nie mam pojęcia jakie są te z babydream, wiem że poza kosmetykami ludzie chwalą pieluszki i chusteczki nawilżane.
mamusia synka ja kupiłam butelki z aventu na all za około 15-20 zł (nie pamiętam bo to już dawno było), no a w sklepach ceny dochodzą do 40-50 zł. I to takie same butelki. Marża sklepu i tyle - tak uważam, bo w necie jest wszystko taniej. A w sklepach to masakra, a w smyku to już w ogóle pogłupieli:szok:
Jak czytam o tym dzieciątku to aż mi ręce drżą. Oby było dobrze....

Jagna to prawda z tymi cenami, w tesco było dużo błędów - kiedyś kupiłam majonez Winiary duży za 3 zł z kawałkiem :-D. Wzięłam kilka wtedy i pani przy kasie szoku doznała, ale nie miała wyjścia - taka cena była.
Koreczek ciesze się razem z tobą:-D, tylko nie rozumiem co do wszystkiego mają twoi bracia - nie powinni brać tego pod uwagę że oni są za granicą, bo są dorośli i zarabiają na siebie. Ale najważniejsze, ze jest kasa i to nie jakieś g..... Supcio!!!!

Do mnie właśnie dzwonił mąż, ze mam dziś w dresie nie chodzić bo zabiera mnie po pracy na dobrą kawkę:-).
Ja pracowałam na cenach i nieraz się zdążał duży vanisz za 5zl, wiecie ile się go brało w tedy i proszki 5kg za 10zł. Można było się okupić
Ja tez po zakupach kurtkę młodej kupiłam, za 60zł. Zaraz ide na spacerek do pasmanterii bo zapomniałam kupić tasiemki do ręczników.
 
Aneta, na szczęście go usłyszałas i pomoglas na tyle ile umialas.
Dlatego mysle ze moze przez to pradu nie bylo i to jakis znak :)
Wazne zeby teraz w szpitalu mial dobra opieke i mu pomogli dojsc do siebie
 
Aneta super że pomogłaś temu biednemu człowiekowi, Widocznie tak musiało być ze tego prądu nie było.
CO za przezycia!:szok: Mam nadzieję ze ten pan szybko wróci do zdrowia:tak:
 
Aneta, straszna historia!
Koniecznie musi Wasz sąsiad jakiś alarm zamontować! Może coś, co by musiał włączać powiedzmy co 3 godziny, a jak nie włączy, to alarm dzwoni do rodziny czy sąsiadów... Na pewno są jakieś takie mechanizmy.

Koreczek, ja na przyszły wrzesień Starszaki do przedszkola wywalam, a sama zostaję z Antkiem w domu. Już się doczekać nie mogę ;)
 
Jupi!!!! Przyszła kolejna paczka, tym razem z nianią elektroniczną :-):-):-)

Anetka - niezły horrorek miałaś, dobrze, że się tylko szpitalem skończyło!
 
Koreczek cieszę się, że udało Wam się uzyskać pomoc!:)

Aneta
ale miałaś wczoraj dzień:-( ale na szczęście usłyszałaś go i zareagowałaś, teraz miejmy nadzieję, że będzie tylko lepiej:)

a do mnie coś paczka nie dotarła:-( pewnie przyjdzie w poniedziałek..

Dziewczyny, które pieluszki są lepsze: pampers premium care te białe czy pampers new baby zielone? Bo mam zniżkę w rossmanie, kupiłabym jakieś, bo nie mam żadnych jeszcze, ale nie wiem które są lepsze...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aneta, musisz teraz odpoczac troche od tych stresow. Ten dzien bylby pechowy wtedy, gdybys go nie uslyszala... pomysl w ten sposob, staruszek jest juz pod opieka lekarzy, a ty mu zycie uratowalas! Obca kobieta, nie dzieci jego, tylko ktos obcy. A rodzina powinna sie tym zainteresowac i to jak najszybciej. Spisalas sie na medal dzieeczyno :-)
 
Do góry