reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Munius ja będę miała 3 torby bo tak pisałam kiedyś mój szlafrok zajmuje połowę miejsca a chce go wziąć bo nie spodziewam się upałów w tym szpitalu :no::no:2 torba to jest na te wielkie podpaski pampersy itd a 3 mini na ubranka dla Poli.. i jeszcze kuferek z kosmetykami .. to może wyglądać dosyć zabawnie, np jakbym miała jechać do sanatorium :p ale nie umiem się inaczej spakować a co do mojego ginekologa to on nie może między 13-16 lutym .. i zobaczymy jeśli mnie weźmie przed terminem cesarki to spróbuję rodzić naturalnie.

Małpa w zoo ja mam 2 komplety pościeli i ja akurat mam taką lekką jak kocyk więc nie boję się, że dziecko się udusi :)

Aneta
babcia wie co modne :D
 
reklama
Mamusiu synka nie martwiłabym się tak bardzo reportażami o porodówce. Jeśli tak ich obsmarowują i TV patrzy na ręce będą się podwójnie starać, żeby skarg nie było.
Jaspis moje dzieci gryzły:tak:. J. niewiele, ale F. bardzo.

Malpawzoo
ja przykrywałam małą, lekką kołderką od pierwszych dni. Początkowo mieliśmy dwa komplety pościeli, teraz rozrosło się do czterech. Na materacyk pod główkę podkładałam pieluszkę flanelową, (moje dzieci ulewały), żeby co chwilę nie prać prześcieradła.
 
Małpko – to Cię ładnie załatwili z tymi mebelkami, a jak w końcu przyjadą to pokaż fotki jak to wygląda :tak:

Secreto – to nieźle będziesz zapakowana, ale ja chyba tak samo, bo też mam zamiar wziąć swój szlafrok, który już drugi poród przeżyje :-D:-D:-D i też jest gruby, ale ja jestem zmarzluchem i wolę jak mi za ciepło niż lekko zimno...patrząc na to jak nas zima przywitała :cool2: Wtedy jak rodziłam to na szlafrok też miałam oddzielną to i tym razem tak będzie :-)
Odnośnie forum zamkniętego; ja osobiście uważam, że lepiej byłoby zamknąć ten wątek na którym teraz siedzimy, bo to nawet tak wygodniej tu wchodzić, tylko ciekawe czy ten da się "zamknąć"...napisałam priv do Carri i będę czekać na odpowiedź co dalej z tym robimy...
 
mamusiu- jak napuchłaś na twarzy to niedobrze, może to zatrucie ciążowe? a jak ciśnienie, w porządku? mi tak ginka mówiła- ze rece czy nogi jak puchna to normalne ale twarz to nie bardzo i po odpoczynku powinno zniknąć.

a u nas tylko Carri jest moderatorem? Trzeba będzie przenieść wątek na zamknięty i dać uprawnienia do wchodzenia tam odpowiednim osobom- tak u nas jest na kwietniowkach. Moderatorem musi być oosba która jest czesto na forum:)najlepiej ze 2 tak w razie w:-)
 
hej.... dziewczyny nie mam czasu tu pisać chociaż dziennie zaglądam i czytam co u was.... łatwiej was nadrobić na fb :zawstydzona/y: przepraszam...

ja miałam wczoraj wizytę.... gbs wyszedł mi ujemny.... żelazo mam w normie to już brać nie muszę.... magnez mam już za 2 tygodnie odstawić a póki co brać 2x1.... szyjka od ostatniej wizyty się nie zmieniła.... rozwarcia brak :) z tego wszystkiego zapomniałam poprosić gina o recepte na luteine bo nie starczy mi do nastepnej wizyty.... cóż ostatnio o wszystkim zapominam :( wyśle mame żeby mi załatwiła recepte bo na po drodze do pracy.... Kolejna wizyta 11.02 z usg żeby sprawdzić czy Czaruś obrócił się główką w dół.

Jutro jade oglądać wózek (używany) jak będzie wszystko ok to kupimy.... znalazłam delti emu 2w1 za 300zł.... a głównie i tak zależy mi na gondoli :) Musze w końcu kupić też rzeczy brakujące nam dla maluszka i dla siebie do szpitala.

Ide was doczytać :-)
 
Kainkas - na tym forum to chyba tylko Carri jest moderatorką, na tamtym była Ewula, teraz jestem ja, ale mogę mieć pomocnika, zresztą z wielką chęcią, bo to i tak nawet lepiej we dwie jak jednej nie ma :tak: trzeba uzgodnić co i jak robimy, ja czekam na odpowiedź Carri, bo żeby tam zaprosić te wszystkie dziewczyny stąd, trzeba napisać do głównego admina, to uzbieramy już odpowiednią ilość osób stąd i wtedy do tego admina poprosić o zaproszenie :tak: Najfajniej chyba by było jakby tu dało się ten wątek zrobić "zamknięty" :-D
 
muniuś bażanty to u nas na porządku dziennym są, szczegolnie w zimie jak moja mama je ładnie dokarmia :-)

mamusia synka nie ogladaj tego lepiej.... :baffled:

secreto ale masz sny :baffled:

malpawzoo
widze ze pod gore i z mebelkami i z poscielą :baffled:

AnetaNorwegia oddawaj ochraniacze z sowa!!!! :-D Ale super rzeczy :tak:

ewa86
zrobilam to ciasto!!! Ale geste!!! ledwo na balszce je rozlozylam.. Siedziw piekarniku... i juz wiem ze bede pochlaniala je jescze gorące :-D tylko cynamonu nie dalam, bo ani mama ani moj m cynamonu nie tolerują...a szkoda bo ja uwielbiam!! Ale w sumie moglam dac, bo nie wiem czy dla nich zostanie chociaz okruszek :-D

No auto padlo na amen...i to prawdopodobnie nie akumulator...jutro ma przyjechac mechanik sprawdzic co jest...mozliwe ze paliwo zamarzlo :confused: Mowil zeby wstawic do garazu...ale wowczas padnie w taki mroz samochod mojej mamy (jakies uszczelki czy cos paaja i caly olej po 1 nocy ucieka....) a bez samochodu zostac teraz zupelnie nie mozemy :baffled:
nic, ciasto sie piecze a ja ide lezec bo mi cos slabo....
 
Kamaa - uuups, a jak to paliwo zamarzło to jakie Wy tankujecie...? Kurcze, nieciekawie :no: Bez auta ciężko, szczególnie w taką pogodę.
 
reklama
Na szybko,bo robie amu Celinie. Maly fiknol koziolka i polozenie posladkowe :(. Odziwo wazy mniej niz piatek,ale lekarz mowi ze to wina innego sprzetu,serduszko prawidlowo bije,zadnych wad nie ma. Fotka na odpowiednim watku.
Zaraz dorwe sie do kompa to doczytam Was
 
Do góry