reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Byłam u sąsiadki na noworodowym , śliczna ta jej córcia, kudłata taka i Pucułek mały :-) a sasiadka nawet nie pekła, az ! szew jej zalozyli i smiga z pipką :-)
 
Anetka dobrze że wszytko ok i maly nie jest wcale mały tylko już chłopaczek całkiem calkiem.

Mamusia synka jak 2 tyg wytrzymasz to Zuzia z 3kg będzie ważyć.
 
Wiem, Wy też wyżej w ciąży.
Ja ciekawa jestem ile mały przytył w tydzień, jutro o 15 mam usg 3D, bo taka sama cena normalnego i 3D:-D
 
reklama
Witam wieczorowa pora mam chwilke by do Was zerknąć bo mala wykapana pojedzona oglada bajeczki
Ale produkcja ze szok

Czytajac wasze wpisy ile u was stopni , az się trzese z zimna u nas w dzień -3 stopnie w nocy -5
Nocka nie przespana może z przerwami spalam 5 godzin , bo mala co chwilke się budzila, potem ja miejsca nie umiałam znaleźć, nogi bolały, rece tez ... Mam nadzieje ze dziś będzie lepiej , bo potem w dzień taka oslabiona jestem

Agnis to teraz zapewne mniej siedzis na forum tylko z mezem :))

Malpawzoo
ja ostatnim czasem jak czekalam na kuriera to ten nawet nie raczyl zadzwonic o ktorej bedzie , ale i zdarzylo sie pare razy tak ze dostalam informacje smsem rano ze kurier bedzie np o 12

Mamusia synka to sie oszczedzaj jak najwiecej !!

Joasia tez czasem tak mam ze po calym dniu lazenia krzatania sie wieczory mam takie ze leze i wszystko mnie boli, cale szczescie szpital mam na wyciagniecie reki wiec jak moj bedzie chociaz po piwie to zajdzie ze mna. Poki co nie planuje wyladowac w szpitalu:)

Jagna wy z ta woda macie przechlapane

Co do porodu moj bedzie czekal az mu napisze albo zadzwonie ze juz po :))

Nikusia 82 ja tez wymrazam materacyk dla dzidzi
Hehe usmialam sie jak napisalas ze twoj maz powiedzial o tym placu zabaw heheeh

Ewa86 ja mysle ze jakbym wyladowala w szpitalu nie przygotowana to by mi mąz co chwila dzwonil co ma kupic,jakie podpaski wkladki i cala reszte a ty jak zwykle pieczesz jakiesz smakowitosci :)
Tak czytam o Twoim mezu to on chyba jest z innej planety heheh rozmaiwac z kolega o lozysku - uuuu niezle

Monius sliczna ta pizamka :) Jaka ty ta kawke pijesz z czekolada ...prosze o przepis :))

Monisia tez bym sie zestresowala jakby caly dzien u mmnie byla cisza z ruchami, ale dobrze ze maly sie w koncu odezwal

Kasiekk77
co do pampersow to obstawiam PAMPERSY narazie do szpitala wezme mala paczke chyba w niej jest 43 sztuki w domu tez bede miala tylko duza juz paczke , co do znieczulenia nie myslalam , jak rodzilam Madzie wiem ze podali mi Relanium :))
Na odparzona pupke polecam sudocrem, do kapieli Oliatum, Oillan

Secreto duzo pozytywnego myslenia w sobie miej - zobaczysz wszystko bedzie dobrze

Nieznajoma super wiesci , moja gratki :)

Nikaa co na wyjscie ze szpitala dla maluszka , no coz ja czekam - tak jak przy Madzi maż kupi wyprawke do szpitala ale spiworek czy tam bluze, spodnie, kocyk to w razie czego bede miala przygotowane

Megi Pegi
wierze ze nie chce sie robic urodzinek , ja robilam tydzien temu dla swojej coreczki oj caly dzien przygotowan , pozniej to juz nie miala sil na nic

Kamaa maż sie martwi o ciebie wiec nie dziw sie ze tak skitkowal Twoj spacer

Anetko
to ty tez lez i uwazaj na siebie

Kainkas
dobrze ze po wizycie u ciebie wszystko ok

Na razie znikam jeszcze do was zerkne
 
Do góry