reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Pochwale sie zimowym gościem :-D

Zdjęcie0257.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie0257.jpg
    Zdjęcie0257.jpg
    48,1 KB · Wyświetleń: 34
reklama
O co chodzi z wątkiem zamkniętym, bo na komórce siedzę i zanim doczytał to trochę mi się zejdzie ;)
Czekam u kosmetyczki, aż będzie moja kolej, jak zwykle, a o 12.30 miałam być przyjęta...wrr.
 
Ewa86 dobrze wiedzieć, że się przydaje ta łyżeczka...
ale chyba bez sensu do przodu ją kupować?

Nie mogę jusz szperać po tym allegro, bo co coś znajdę to mam dylemat: przyda się czy nie....
Zazdroszczę doświadczonym Mamusią :tak: Na całe szczęście jesteście z nami tymi co jeszcze nie wiedza jak się do czego zabrać ;-)
A właśnie ap ropo niewiedzy.... to my wczoraj z mężem (on trochę pod przymusem) oglądaliśmy filmiki Zawitkowskiego na temat przebierania i zmiany pieluszki... tak więc powoli dokształcamy się :-D
 
Secreto, mam podobne podejście do tej diety :)

Moniqa, a co Ci więcej trzeba? Prześcieradło, rożek, potem kocyk. W zupełności wystarczy! Reszta to są ładnie wyglądające bajery :)
Nusia do tej pory nie używa poduszki, kołderkę zaczęła używać tej jesieni, czyli po roku, wcześniej tylko kocyk.
W łóżeczku ochraniacza nie miała, bo było gorąco i chciałam, żeby miała przewiew. A uderzanie się w szczebelki to jakiś dziwny argument - moje dzieci wierciły się w nocy strasznie, a z guzem żadne z łóżeczka nie wyszło ;)
 
Moniqa, nie nie - kompletnie nie ma sensu tego kupować "na zaś" :) To tylko taki pomocny bajer - nie rozlewa się wiele, możesz łatwo dawkować leki itp. Ale zazwyczaj dzieci pierwszą łyżeczkę widzą jak jedzą kaszkę czy obiadek - a wtedy to już z miseczki się podaje :)
 
Muniuś chodzi o to, że jesteś moderatorem wątku zamkniętego :-D i to z tego co widzę jedynym :-D

Ewa dziękuję :tak: Jeszcze żadnych takich bajerów nie kupiłam więc i tak jestem z siebie dumna...


A możecie mi jeszcze powiedzieć, czy butelki powinny być wszystkie jednej firmy?
Mam małą i dużą AVENT NATURAL i chcę dokupić jeszcze dwie... i mam zagryzkę te same czy może te zwykłe tańsze Aventu...
Smoczek tez musi być tej samej firmy (bo w necie różne opinie)? Ja mam na razie jeden NUKa...
 
Ostatnia edycja:
Secreto czyli patrząc po Twoim suwaczku (tydzień i 3 dni do przodu względem mnie) mogę się nastawiać, że będzie tylko gorzej?! Ehh mój gin tak ciągle powtarza jak mu się skarżę, że coś boli. To chyba się wybiorę na to spotkanie dziś- pewnie ostatnie moje wyjście :-(
Ja Leonkowego też się nie mogę doczekać ale aż tak cudny i uroczy to chyba nie będzie jak Polisiowy ;-)
 
Witam przed weekendowo
Dziewczyny zaraz napisze do znajomej jak wcielić by ten nasz temat zosta zamknięty .... Nie wiem co z tamty wątkiem zamkniętym , nie jestem jego moderatorem tylko Monius - czy wszystko tam przerzucić , hmmm pomysle i dziś wieczorem powinnam już wiedzieć co i jak

Dziewczyny no coz zaraz konczy sie styczen wiec mysle ze w lutym nastapi bumm z naszymi porodami , mam nadzieje ze spokojnie uda nam sie chociaz dotrwac do polowy lutego
Co do pogody w nocy temp dochodzila zaledwie do -7 teraz jest gdzies -6

Japis super prezent od tesciow :))

Aneta mroz nam juz przeslalas tylko nie wiem jak u innych sniegu krucho :) Moze teraz snieg mi wyslesz :))

Megi Pegi fajny pomysl z sesja ciazowa , moze uda ci sie znalezc cos taniego choc wiem ze to wydatek kolo kilku stowek , ja tez chciala ale potem sama jakos zrezygnowalam, mi wystarcza zdjecia maluszka :))

Co do zdjec u nas sesja samych dzieci jest za darmo, placi sie tylko za zdjecia jakie ktos chce wziasc....Moja znajoma placila okolo 400zl ale dostala wszystkie zdjecia na plycie przeszlo 100, do tego zdjecia w roznych formatach i jak sie nie myle zdjecie na plotnie

Ewa86 fajnie ze zakupy sie udaly moja coreczka na dwa latka dostala kuchnie i powiem do dzis z niej korzysta gotuje , przyrzadaza posilki dla swoich lal wiec to swietna sprawa dla kazdej malej dziewczynki
Dzis sernik pieczesz .... boziu jak u Ciebie musi pieknie pachniec ...codziennie inne ciasto :))

Agnis u nas tez za tydzien bedzie odswiezanie scian :))

Josek zdrowka dla corci zycze

Marcia super ze po wizycie wszystko gra

Kama super lozeczko masz juz przygotowane :) Ja jescze mysle nad posciela dla synusia :)

Koreczek moje gratulacje CIOCIU !!

Secreto pokoj przepiekny - sliczny pokoj malej ksiezniczki !!!!

Mamusia synka sto lat dla Twojego meża :))
Oj dobrze ze tak sie a nie inaczej skonczylo z palcem , uwazaj na siebie

Wspominaliscie o zebach ja mam do leczenia 4 u gory ale juz sobie odpuscilam i pojda ja wyleczyc po porodzie na tym etapie ciazy wole sie juz wstrzymać

Co do diety karmiaacej, ja choć karmiłam prawie dwa lata , nie stosowal jakos specjalnej diety napoczaatku uwazalam na toco jem , żeby nie bolał malej brzuszek , jeśli ona dobrze to tolerowala to nie ograniczałam tego , jedynie wiem ze mandarynek i winogron nie jadlam przez 6 miesięcy bo to konczylo się u niej biegunka nawet jak zjadłam tylko 3 winogrona, ograniczałam tez na początku ostre przyprawy , majonez , ser zolty i jajka ale ich na 100% nie wycofałam
 
Katrine nie wiem czy będzie gorzej .. ja nie należę do dużych osób i brzuch jest dla mnie sporym obciążeniem :( i najbardziej odczuwam to w nogach o dziwo nie w kręgosłupie.. brzuch mam wielki a ja mała :p i jest ciężko.moja sąsiadka po terminie śmiagała wszędzie, nic ją nie bolało i brzucha w ogóle nie odczuwała a ja już jestem lekkim inwalidą ;/ mam straszną zadyszkę i w ogóle nogi banie takie ciężkie :p .. ale mam nadzieję, że Pola posiedzi jeszcze z 2 tyg
 
reklama
Carri, sernik na niedzielę, czyli pewnie jutro :)
Dziś tylko chleb piekłam. Pierwszy raz z ziemniakami - zaraz idę sprawdzić, jak smakuje :)

Co do dziwnych gadżetów, to są np. takie siatki do karmienia:
nuby_gryzak_z_siatka3.jpg
Wkłada się tam np. jabłko i dziecko sobie ciamka, a większy kawałek nie wyleci :)
Mnie to nigdy nie przekonało, ale znam osoby, które sobie to chwalą :)

***
Zrobiłam sobie dziś wolne i już wymiękam... Strasznie mi się nudzi. Zrobiłam dwa prania, chleb upiekłam, obiad mam, Nusia już na drugą drzemkę idzie. Nie wiem co jeszcze bym mogła zrobić...

Po przedszkolu zabieram dzieci na górkę na sanki :) To będzie Nuśkowy pierwszy raz, bo poprzednią zimę w wózku przespała :D
 

Załączniki

  • nuby_gryzak_z_siatka3.jpg
    nuby_gryzak_z_siatka3.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 51
Do góry