reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Dziewczyny nie kupujecie bujaczka bo szkoda kasy. Dziecko posiedzi w tym chwile jesli nue chce siedzirc w hustawce to bujaczek tym bardziej nie da. Z perspektywy czasu wiem ze lepiej zainwestowac w super duza mate bo dziecko juz ok 4 mc sie obkreca ;) i na.pewno wiecej na tym skorzysta ;)
 
reklama
Emilia a powiedz mi gdzie sie wklada ta poduszeczke w hustawce, pod tylek dziecka ale pod materialem czy na? Dostalismy hustawke od znajomych, malo uzywana ale nie mamy instrukcji.

A moze ktoras z Was ma fotelik do samochodu mercedesa? Tez dostalismy od znajomych ale za nic w swiecie nie moge dziecku rak wsadzic w pasy, nigdzie sie nie luzuje ani nie odpina :( Wyglada tak jak ten: https://img1.sprzedajemy.pl/540x405_mercedes-fotelik-pod-788366.jpg
 
Ostatnia edycja:
Kasik, przy pasku tym poniżej zapięcia nie na żadnego guzika pod pokrowcem? Powinien być i wtedy nacisnąć go i jednocześnie pociągnąć za szelki.
 
Magda mogłam wcześniej zajrzeć.. my mamy bardzo podobną huśtawke Fisher Price tylko designem się różnią bo my mamy rainforest. Im Filip starszy tym bardzie ją uwielbia. Jak był mniejszy to też tak średnio, im bardziej dorastał tym zaczynał ją uwielbiac. Teraz potrafi w niej się bujać ponad godzinę o szczęśliwy jest jak nie wiem co :) no ale cóż po ptakach już. Co oczywiście nie znaczy, że u Was musiałoby być tak samo :)
 
A i Majka ile mamusiek tyle opinii; -) od zawsze wrzucam Fifiego do bujaczka gdziekolwiek w domu jestem, to jest taki nasz niezbędnik. Nie bardzo wiem gdzie miałby być jak ja coś robię w różnych pomieszczeniach typu kuchnia czy łazienka. Mata też bardzo potrzebna, ale na zasadzie zabawy. Bujaczek takie bezpieczne spędzanie czasu gdy mama coś robi
 
co do tych hustawek bujaczkow to moj tez nie chce w tym siedziec 2 minuty i ryczy najlepsze rece mamy:)
 
w tesco jest wyprzedaz f&f 30% kupiłam dzinsy i bluze na ktora polowałam:)

dzis z mezem mamy wiczor "rozluznienia" czeka nas pierwszy seks od ciazy:) trzymajcie kciuki :)
 
Dziewczyny cierpliwości :) przewaznie dzieciaczki muszą się do tych bujaczków i hustawek przyzwyczaić, takie Maluszki zazwyczaj nie lubią. Mój tez nie lubił, a teraz uwielbia, a ja bez tych przedmiotów w ogóle nie wyobrażam sobie wychowywac dziecko
 
reklama
Do góry