reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie styczniowe 07' wątek główny

Wyszeptane w biegu, zapisane w śniegu, złożone przy choince - niech się spełnią wszystkie.
Te dalekie i bliskie, bo wszystkie życzenia są przecież do spełnienia.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
życzy Lorien z rodzinką.

Dziękuję Mika, przyda się.
 
reklama
my już w domu :-) ale się zasiedzieliśmy u rodziców
d055.gif

od piątku tam byliśmy
d080.gif


i święta już właściwie za nami... tyle przygotowań, a mijają jak oka mgnienie
 
Mika jeszcze kilka dni starego roku i zaraz potem trzeba budzić się do zycia. Mnie od stycznia zawsze zaczynają się sny o wiośnie :-D
 
ja to już zaczęłam myśleć o wiośnie :-D
w tym roku chce sobie posadzić na balkonie duuużo warzyw, owoców i kwiatków i nie mogę się doczekać wiosny, a potem lata, żeby zobaczyć efekt :-D
ciekawe czy mi cokolwiek wyrośnie :-D
 
no mój storczyk też się ruszył, a już byłam pewna, że to kolejny kwiatek który stanie się ofiarą mojego beztalencia ogrodniczego.
 
też jestem beztalencie ogrodowe :-D jeszcze nigdy mi nie wyrosły kwiatki :-D
ale w tym roku dostałam od męża pod choinkę książke o uprawach na balkonach, przeczytałam ją od dechy do dechy i wierze że teraz mi jakoś lepiej pójdzie :-D
ale to się okaże ;-)
 
ja nawet nie zaczynam przygody z kwiatkami bo z mojego storczyka zostaly same badyle(a przycinałam):sorry2: a nawet kaktus którego Krzysiek dostał 6 grudnia od Mikołaja padł:eek:

ale mam dzisiaj twórczy obiad - kopytka:happy2::-p
 
reklama

Podobne tematy

Do góry