reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

lazurowe, spoko, w koncu to tylko maszyna;-)

anastazja
, jak beda podpisywac deklaracje, ze pisza sie na wszystko i nie beda reklamacji skladac to czemu nie:-D na dzien dobry zafundujemy sprinta przed wscieklym losiem i borsukiem:-D

Jak nie masz basenu w którym pływają plemniki od których młode dziewczyny zachodzą w ciąży, to każdą reklamacje obalimy , no bo przyznacie racje że przy takiej reklamacji to biuro podróży nie ma szans na wygraną
 
reklama
To ja też się przyłączam do grupy tych objedzonych:-) Zawsze sobie obiecuję, że nie, ze w tym roku mniej , że nie zjem, że twardo będę się trzymać... I nici, jak zwykle:-D Ale tak to u mnie jest przy rodzinnych spędach. Bylismy w niedzielę u teściowej, a szwagierka napiekła takie pyszniutkie ciasta, że grzechem było chociaż nie spróbować:-) Wsio niby ok, ale tych ciast było więcej:-) I jak tak się zjadło najpierw śniadanie, później obiad, kilka kawałków ciast i kolację, i później się człowiek dziwi, czym się tak objadł:-D Dlatego dzisiaj troszkę postu trzeba sobie zadać:-D

Własnie zdzwonił mój chrzestny kuzyn, się zapowiedział z wizytą na 1-ego maja:-)

A popołudniu idziemy zamawiać okno nowe do kuchni.

kochana - witaj!

To tyle teraz, Odezwę się później. Miłego dnia dziewczyny:-)
 
wiesz anastazja, norwezki pewno mysla, ze przez basen albo solarium sie zarazily, ale mniejsza z tym
no takiego basenu nie ma, no ale jak sie znajda dawcy to mozna by bylo taki plemnikowy basenik zrobic:-D

Lelek
, a co tam Ci ten synek odwala? bo ja z przerazeniem stwierdzilam, ze mi mala klatring uprawia na macie, co mam przywiazana do jednej scianki kojca, masakra
 
stale robi te fikołki az wczoraj mu cos strzyklo i plakal,a jak dre sie to sie glupio smieje, jak nie zwracam uwagi na niego to robi tak dlugo az zwroce, jak probuje zagadywac czyms innym to i tak mnie nie slucha
Wczoraj to podszedl do szafki, wyciagnal kabel do tel pod USB, podszedl do laptopa i myslicie ze szukal gdzie wtknac?? gdzie tam, prawidlowa koncowka wsadzil gdzie trzeba i sie glupio smial, szyderca jeden
 
lelek - a po świętach nic nie zostało ? Ja barszcz biały dojadać będę :)

livastrid - dobry pomysł z tym basenem , tylko później reklamacje będą że nie podobny do tatusia dzieciak jest :)

dana - Ja też obiecałam sobie mniej jeść , ale wyszło jak zawsze :)
 
anastazja nie obchodze swiat wiec jedzenia bylo tyle co zawsze na codzien, a z lenistwa nie robilam nawet zadnej salatki, ciasta, tzn moze nie tyle co z lenistwa co z niecheci do marnowania czasu , bo moj tato wyjechal a my z mezem chvcielismy nacieszyc sie calkowita swoboda, co prawda caly dzien poza domem.. w sobote nawet row zasypywalam co pod prad maz wykopal;-) tak ze raczej zajecie bylo no a te 2 dni to spalismy do poludnia- tzn ja, bo maly z mezem sobie poszli zebym ja odpoczeła:-)
 
wiesz Lelcia, wyluzuj, pewnie zmeczona jestes i nie ma co sie dziwic, mnie tez stoi mala i wyje by ja wziasc na lapy, albo wyciaga rozne rzeczy nie wiem skad. Ostatnio kablem mi sie bawila a glupi tata tego nie widzial. Moze magnez bierz albo banany, wyluzujesz wtedy troche.

mi mama radosnie powiedziala, ze na zdjeciach w ogole nie wygladam jekbym byla zmeczona i ona czeka na kolejnego wnuka, bo przeciez tyle sil mam. A ja taka dobita jestem i wykonczona, ze szok
i naprawde przydalby mi sie ten fotel bujany:-D maz mi wczoraj powiedzial, ze tak ponetnie wygladam z tymi drutami i okularami ze zaraz mi kupi ten fotel a ja mu chyba trumne mi zaraz kupisz
a zepsul mi sie sterylizator, zla jestem, no, ale jak sama napisalam lazurowej, w koncu maszyna tylko
 
wlasnie livastrid nie jestem zmeczona, nawet powiedzialabym czuje jak czas przecieka mi przez palce, tylko czasami trace cierpliwosc do malego, a co bedzie przy drugim?
Ta... na zdjeciu zawsze sie ładnie wyglada
 
reklama
Do góry