reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
cze,
mysle, ze na wakacje w ciazy spokojnie mozna sie wybrac:tak: My spedzilismy urlopik nad morzem, podczas gdy ja bylam w 3 miesiacu:-).

Pogoda sie u nas skiepscila, chyba bedzie padac, fatalnie...
 
dana powtorz, powtorz test, ja tam mysle ze cos na rzeczy jest:-p

ja w przerwie w lezeniu plackiem podczas ciazy pojechalam nad morze a byl to 5 miesiac, nawet dekold i troche twarz sobie opalilam ale to zupelnie przez przypadek. Ja uwazam, ze mozna sie urlopowac, z rozsadkiem wiadomo:-p

aga u nas tez dzis zimnica- tylko 13 stopni:szok:

maron nie mysl o tej rzekomo pechowej liczbie a bedzie dobrze;-)


Ja mam dzis 31dc, cycki mi stercza i pipka swierzbi wiec @ przylezie na dniach
 
danao o jjaaaaaaaa :-D:-D zrob wczesniej, nie mecz nas :-)
lelek smieje sie tylko :-p nie wierze w takie zabobony :tak:a moze i u Ciebie sie cos wykluje
 
danao84- mnie nazywaja tak samo, zero cierpliwości, taka już jestem.
Taka sie juz urodziałam.

U nas słoneczko, ale czy ciepło to nie wiem bo od 8 w pracy siedze:( a tu klima, i nawet okna otworzyc nie mozna:( zero świeżego powietrza.

Podobno na weekend ma się zepsuc pogoda, czemu jak zawsze przyhcodzi weekend to pogoda do dupy.

A jak tam planujecie spędzić weekend? Mnie czeka roczek chrzesniaka w niedziele i spotkanie z moją "ukochaną" teściową.
Ale za to dzisiaj przychodzi do mnie przyszła szwagierka to sobie poklachamy.
 
maron, nie sadze:-p

mmona, ja to jak maz zdazy do jutra zjechac z trasy to jedziemy motorem na zlot militarii i bedziemy uczestniczyc w paradzie:-p
a tak poza tym ja juz 3 dni goszcze MAMUSKE a jeszcze 2 zostało:angry:


A i zapomnialam Wam powiedziec ze wczoraj udalo mi sie znalezc tani pokoj w Poznaniu(38zl) wiec pojade we wtorek z malym, przespimy sie a rano w srode do kliniki. Nawet niedaleko szpitala- 4km. Szkoda tylko ze łazienka na korytarzu, ale na 1 noc nie bede wybrzydzac, to i tak cud- bo myslalam ze juz nic nie znajde
 
Ostatnia edycja:
mmona taa w mojej części Śląska tez słoneczko świeci:-D Do upału temu daleko, ale zimno nie jest.
Ja Ci powiem, dlaczego w weekend będzie pogoda do dupy - na jutro umówiliśmy się na grilla do znajomych:-D:-D:-D A ja mam zawsze takiego pecha, że jak nigdzie się nie wybieram to jest pogoda super. :-D Jak już gdzieś wychodzę - leje.

Maron nieeeeee zrobie! Boje się. Nie wierzę, żeby to była fasolka. Nastawiałam się cały czas na dłuższe starania. A paradoksalnie boję się, że znowu nic nie wyjdzie i będzie powódź na Górnym Śląsku jak zacznę beczeć
 
e tam dana pesymistka jestes:-D

mi sie cos zygac chce, przed chwila znow najadlam sie kiszonej kapusty, chyba mi odbilo:szok:
 
A tam zaraz pesymistka. Wolę się nastawić na nie, przynajmniej nie będę bardzo rozczarowana. Po prostu nie będę ździwiona. Lelek może jednak coś? To już jak się nie mylę:-D drugi raz pod rząd z tą kapustą
 
reklama
u mnie kochana na bank na pewno nie, raz z e tescior negatyw, dwa, ze ja w tym cyklu tylko raz z mezem dunga dunga i nie byly to plodne

to zrob chociaz jutro:)
 
Do góry